KnightFight online oyun kuralları

' Kontes..

Bayan Üye
KurallaR

1) Oyuncular üyelikleri üzerinde hiçbir yasal hakka sahip değildirler.
2) Oyuncular, oyun operatörleri, oyun ve forum adminlerinin verdiği talimatlara dikkat etmek zorundadırlar.
3) Spam mail yada chat ve forumlarda Flood (bir mesajı birçok kez yollamak) yaparak Av Linki yollamak, bu olaylara karışmış bütün üyelerin üyeliklerinin silinmesine sebep olabilir.
4) Bütün Buglar (Programlamadan doğan hatalar) KnightFight ekibine mümkün olduğunca çabuk bildirilmelidir. Herhangi bir bug ı kullanarak menfaat sağlayan üyelerin kayıtları silinecektir.
5) Multi üyelik (bir şahsın bir sunucuda birden fazla üyelik açması) yada herhangi başka bir şekilde hile yapmak kesinlikle yasaktır. Bu suçlara iştirak edenlerin üyelikleri hemen silinecektir. Farming yapılması (kendi multi karakterlerinize saldırmak ya da sizin saldırmanız için başkaları tarafından oluşturulan karakterlere saldırmak) karakterinizin herhangi bir uyarıya yada istisnaya gerek olmadan silinmesine neden olacaktır!
6) Script, bot ve benzeri programların kullanılarak oyundaki işlemlerin otomatikleştirilmesi karakterinizin silinmesine neden olur. Scriptler/Botlar, oyundaki herhangi bir işlemin otomatik olarak ya da kullanıcı tarafından manuel olarak yapılmasını sağlayan tüm programları içerir. Oyun sunucusundan veya oyun sayfalarından direkt olarak data okumak ta bu işlemlerin içine girer. Ayrıca link değiştirme servislerinin ya da karakter linklerinizin otomatik olarak tıklanılmasını sağlayan internet servisleri de bu kategori de değerlendirilir!
7) Diğer üyelere ya da KnightFight Ekibi ne hakaret eden kişilerin üyelikleri uyarılmadan silinebilir.
8 ) Üyelerin oyunun parçalarını ya da hesaplarını açık arttırma sitelerinde ya da başka yollarla satmalarına izin verilmez. Bu tip durumlara karışmış üyelikler silinir.
9) Bir üyenin başka bir üyenin üyeliğini onun izni olmadan kullanması veya hacklemesi üyeliğinin silinmesi ile sonuçlanır.
10) Oyunda ve/veya oyun forumundaki kullanıcı isimlerinde, klan ismi/tag larında çirkin, *****grafik, yasadışı, politik ya da aşırı sağcı içerik kullanan üyelikler silinir.
11) Oyun içi mesajlaşma veya forumdaki özel mesajlarla çirkin, *****grafik, yasadışı, cinsiyet ayrımcılığı veya politik açıdan radikal (Neo-Nazi, ırkçılık vb.) içerikli mesaj gönderen kullanıcıların veya bu tarz içeriği karakter tanıtımlarında (yazı ya da resim) kullananların üyelikleri silinir.
12) Bütün üyelerin kendi Av Linklerine sahip çıkması gerekmektedir. Forumlara, sohbet odalarına, ziyaretçi defterlerine yollanan linklerden KnightFight ekibi sorumluluk kabul etmemektedir.
13) Tamamlanan bir klan birleşmesinin ardından klanı yetkisiz bir şekilde ele geçiren ya da herhangi bir şekilde bir karakteri hackleyen kullanıcıların üyelikleri silinir!
14) Oyun içi mesajlaşma ya da forumdaki özel mesaj yöntemiyle diğer üyeleri kızdıracak ya da provoke edecek şekilde sürekli mesaj göndermek yasaktır. Diğer üyelerden şikayet geldiği takdirde uyarılır, tekrarı halinde üyeliğiniz silinir. Sürekli aynı karakterden/karaktere saldırı almak/yapmak bu kategoriye GİRMEZ!!!
15) Oyun içi mesaj ya da forum özel mesajları ile diğer üyeleri klanınıza davet etmek yasaktır. Forumlarda bu amaçlı konular açılmıştır. Diğer üyelerden şikayet geldiği takdirde uyarılır, tekrarı halinde üyeliğiniz silinir!
16) Av Linkleriniz hiçbir sekilde kısa url ve yönlendirilmiş bir şekilde olmamalı, kişilerin bilerek ve kendi iradeleri ile tıklayabilecekleri şekilde fare imlecinin üzerine getirilmesi halinde browser´dan belli olacak şekilde kullanılmalıdır. Linkinizi belli bir yazı ile oluşturabilirsiniz. Bu kurala uymayan üyelerin üyelikleri silinir.
17) KnightFight´in yapısını bozacak şekilde araç/bots/script lerin dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu tip eylemlerde bulunan üyelerin üyelikleri silinecektir. (bkz. 6 No'lu Kural)
18) Klan ya da karakter tanıtımlarının içerikleri sayfa yapısını bozacak ya da oyundaki çerçeveleri bozacak şekilde olmamalıdır (Maksimum genişlik =530 piksel!)Tanıtımı gereksiz şekilde uzatan ya da saldırı alınmasını zorlaştıracak şekilde anlamsız yazıların, resimlerin ya da boşlukların kullanılması yasaktır.
19) Klan ya da karakter tanıtımlarında karakter isimleri ya da savaş raporları kullanılabilir ANCAK eğer ilgili kullanıcı silinmesini istediği takdirde tanıtım sayfalarından hemen kaldırılmalıdır. Ayrıca aynı bilgileri hakaret edici şekilde kullanmak ta doğal olarak yasaktır...!
 
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri
Üst