kızlarr başıma dert olacakk haa

blackkont2

Kayıtlı Üye
yaww eczanede öğlen yemeğindeydikk sıkıldımm dışarıı çıktımm bakınıyodumm beş dakka sonra karşıdann sarışınn birr kızz geçtii hoşuma da gitti tabii takip etmeyee başladımmm...,

bi kaç sokakk arkasındann ıslıkk çala çala gittikk allahh kahretsinn girdiğii sokakk patronun evii ((patronn dükkana uzakk olmamakk içinn yakındann ev tuttu),,,onu da geçtimm anahtarıı çıkarıpp patronunn evinee girmeyee kalktıı tırstımm yaa zatenn kız ters terss baktıı

hayatımm hepp iğrençç şansımm yokk inşallahh patronunn tanıdığıı çıkmazz iştenn atılcazzz yoksaa

Ben su ısLık tan ve boyle kızları takıp edildiği zaman nefret edıyorum aynısı banada yapılıyor :mad: kızları ne kadar rahatsız etınızın farkındamısınız bılmem ama gercekten cok iğrenc bısey ....Yınede tşkler kızı bır ıkı kere gör ıyıce arastır tanı boyle daha ıyı deyılmı öbür turlu kızları sık boğaz edıonuz ve bu hıcte hoş deyıl...saoL

yaww kızaa ıslıkk çalmadıkk tabi ki dee

sapıkk değilizz öylesinee takibb ettikk

diesell hem itiraff hem günlükk bugünüü yazmaya kalksamm okuyamazsınızz

aslındaa takipp işlerinii tekk yapmayızz arkadaşlarlaa gizli gizlii yaparızz kızlaa ilgilii herşeyii öğrenirizz
,benii hep onlarr bozduu eskidenn böylee değildikk yaaa :D:D

Öylee olcakk artıkk hayatımızıı ardaa değiştirmekk lazımm yenii başlangıçlarr içinn ...........

kızlara laf atmayı bende hiç tasvi etmiyorum arkadaşlar yanımda yapıyolar bazen ben utanıyorum valla

trajikomik bi olay..

açıkçası hiç yakıştıramadım kızların arkasından gitmek laf atarcasina hareket etmek ...

sonu komikmi değilmi bilmiyom ama olay tartışılırr

tşklerr..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri