Kızların Okulda Genellikle Yaptığı 10 Şey

Hypnosispy

Banned
kızların okulda genellikle yaptığı 10 şey (kendimden biliyorum)

1- yanında oturan arkadaşına sırf oyalanmak için " bugün napıosun ? , tenefüste kantine gidelim mi ? " gbi saçma sapan notlar yazmak.
2- parmaklarıyla sırada ritim tutmak.
3- kıyafet kontrolü yapılacağı gün okula giderken otobüste veya serviste , tırnağındaki ojeyi dişleriyle sıyırmak
4- yanında oturan kızın kulağına tahtaya kalkan başka bir kız için " kalçaları çok geniş , saçına yine fön çekmiş " gibi şeyler sölemek
5- derste sıkılınca defterin kenarlarına kalp fln çizmek ve kareli defterlerin karelerini dama tahtası şeklinde boyamak
6- tahtayı görmek için takmak zorunda olduğu gözlüğü her tenefüs başında çıkarıp her ders başında geri takmak ( gözlüklü kızlar için geçerli )
7- önündede kamera olan yada kamerası dönebilen bir telefonu varsa ; kızlar tuvaletine gtmeye üşendiği zaman telefonunun kamerasını ayna olarak kullanmak. (bunu çok ykn bi arkadaşım sık sık yapar)
8- derste sıkıldığında yanındaki , önündeki , arkasındaki başka bir kızın kalemliğini almak ve karıştırmak
9- kızlar tuvaletinde aynaya karşı göbeğini içine çekip fotoğraf çektirir gibi pozlar vermek
10- yine derste sıkıldığında eline ve kollarına döğmeye benzer şekiller çizmek

hahahahahaha

---> Kızların Okulda Genellikle Yaptığı 10 Şey

konu yanLış yere acıLmış neyse qüseLdi coqu ßeni anLatıo heLeqide

4- yanında oturan kızın kulağına tahtaya kalkan başka bir kız için " kalçaları çok geniş , saçına yine fön çekmiş " gibi şeyler sölemek

saoL payLaşım için

İlginc bizim burdakiler uzun eşşek bile oynuyo siz yine iyiymişiniz:D

işte bu benim :D masaya vuruyorum diye arkadaşlar çok kızıyolar hahaha

8- derste sıkıldığında yanındaki , önündeki , arkasındaki başka bir kızın kalemliğini almak ve karıştırmak

bu ikisi beni anlatıyor :D:D:D

9- kızlar tuvaletinde aynaya karşı göbeğini içine çekip fotoğraf çektirir gibi pozlar vermek

hahaha bunu bilmiyodum =)

saol .. :)

bunlarda bni anlatıyorhahaha

5- derste sıkılınca defterin kenarlarına kalp fln çizmek ve kareli defterlerin karelerini dama tahtası şeklinde boyamak
işte bnnhahaha

1- yanında oturan arkadaşına sırf oyalanmak için " bugün napıosun ? tenefüste kantine gidelim mi ? " gbi saçma sapan notlar yazmak

aynen öyLe xD

arama yapılacağı zmn ojelerini fln erkek ark.larının cebine atma
saç düzleştirici getirme'yi de unutmayalım

kendmden bilmiyorum ynlş anlaşlmasın:p:p

bende defterin orasına burasına bir şeyler çizen cinstenim... ama kesinlikle kalp değillerdi onlar *.*

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri