kızların küfür etmesi sizce doğru bişeymi?*

Kızlar kufur etmeLımı ?

• evet doğru

Oy: 21 10.9%
  • hayır cok yanlış

Oy: 40 20.7%
  • duruma göre edebilir

Oy: 88 45.6%
  • kız dediğin kufur etmez

Oy: 44 22.8%

• Kullanılan toplam oy
    193
olabilir kızların sana küfür etmesini istiyosan olabilir.bi gün kız kardeşin var sa o da sana küfür eder unutma o da bi kız

o kadar da olsun yani kızız die hiçmi irdelemiycez erkekleri yaff:D o kadar da izin versinler artık:D

hihi :D doru deilde burda kızlar erkek olmuş erkekler kız yaw kızlar erkekleri dövüyo :D bi bizim sınıfı dövemiyolar okulun kızları bize kos :D

devir bu devir napalım eskiden de bize garip geliodu erkekler nası söleyebilio die ama artık garip gelmio bana

Ben Kufr Etmenin CinsiyetLere AyriLdgini biLmiyordum??? Bana gore Iki Tarafada Yakismiyor.. Iki Taraf Icinde Dogru deiL.!

vaLLa Bayanlarin Azindan Küfür Degil Kötü Söz Duymaya biLe Tahammülüm oLmaz. Bi Kere Yegenim Bana maL demi$ti Tokatida Azına yemi$ti zaten :D

ama erkekler dikkat etmio şimdi böle diosunuz bi kavga çıktı mı ağzınıza gelen bütün küfürleri teker teker sayıyorsunuz

ama erkekler dikkat etmio şimdi böle diosunuz bi kavga çıktı mı ağzınıza gelen bütün küfürleri teker teker sayıyorsunuz

küfür hiçde iyi bişey değil ama erkek ediyoda kızlar nie edemsin kızlar bizden daha fazla küfür ettiği oluyo şahit oluyorumda.

bayanların baazı kuurlerı coksacmadır esek manyak harıcınde erkeklere ozel kufurler wardır bayanlar bu n l arı ederse tabıkıde yakısmaz:D ama kadın erkek esıtlıgı warsa ıkısıde kufur edebılır ama bıxızım toplumumuzda dogru karsılanmaz:D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri