KızLar NasıL erkekLerden HoşLanır??

KızLar NasıL ErkekLerden HoşLanır??

• Kabadayı Her yerde sözü geçen..

Oy: 9 11.3%
  • Cömert..

Oy: 21 26.3%
  • Zengin..

Oy: 16 20.0%
  • Sadece YakışıkLı

Oy: 30 37.5%
  • AcıLarın Çocuğu TipLemesi

Oy: 2 2.5%
  • Kıro..

Oy: 2 2.5%

• Kullanılan toplam oy
    80
Dürüst oLmaLı,,yaLan hiç sevmediğim şey,,hettarında sölediği gibi'' 2 mıktar para yada 2 kurusLuk insanLara bağLı yaşamamaLı'',Hayatı çok fazLa ciddiye aLmamaLı,Bugünü yarın yokmuş gibi yaşamaLı,,Cömert oLmalı,,Biasda ağır başLı;)

aha irem aynen beni tarif ettin :)
ve bnce bazı kızlar resmn kırolardan hoşlanır :D o kıro oyunu ben verdim :):)

bence olduğundan farklı görünmeyen espirili ağırbaşlı bir çocuksan çoğu kızı etkileyebilirsin..paranın önemi yok demkde saçma kızı alıp biyerlere götüremezsen samanlık seyran olur falan yalan olur :)

kabadayı-kıro karışımı:D aaah düşünmek biLe istemiorum:D

heryerde sözü geçenLerden hosLanırım ben:)

Herşeyden Önce İnsan Olsun Adam olsun ... suu'nun dediği gibi herYerde Sözü Geçsin..bi de KArizma oldu Mu tamamDır :D

tabikide Sadece yakışıklı ama bazı kızlarda biriyle parası var diyede sevqili olabiliyor !!

VaLLa bu KızLarı Çözemedim Daha Ama Bence Aşk oLdumu herşey oLar Aşk Yoksa HiçBirşeyinde AnLamı Yok...

üzgünüm ama burdaki niteliklerin hiçbiri benm asık oldugum insanlara uymuyo.hiç bi zaman bi insanın tipine ve ya parasına asık olmadım.ask böle bişey deil.önemli olan ne paylastıgındır.birlikte gecirdiğin güzel günlerdir..gerisi fiyosko ya bu söledikleriniz bana uymuo yada çizdiginiz kız tipine ben uymuorum ;)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri