kız arkadaşım ne yapmaya çalışıyor. Lütfen beyler bayanlar bana yardım edin lütfen, kafayı yiyecm

---> kız arkadaşım ne yapmaya çalışıyor. Lütfen beyler bayanlar bana yardım edin lütfen, kafayı yiy

ne güzel konuştun sen öyle ya :D
kolay mı öyle...

---> kız arkadaşım ne yapmaya çalışıyor. Lütfen beyler bayanlar bana yardım edin lütfen, kafayı yiy

Kolay xD

Ya kıskanma Ya Da ayrıl Koçum Dersen Yeterli Olacaktır :11:

muhaaaaaaaaaa :D:D:D

Eee O Zaman Üzülmeye Devam

evet arkdaşlar
güzel haberi vereyim
cumartesi günü kız arkadaşımın kuzeniyle konuştuk sağolsun bana yeni nuamrasını verdi kzı arkdaşımın
aradım konuştuk
barıştık
beni hala seviyor
iyi kur yapıyor
birazdan gene konuşacağız inş.
hesabını sordum sana kök söktürecem dedim
zamanı gelince dedim öyle işte arkadaşlar...

Ayrıl. Bak bakalım sonra nasıl peşinden koşuyo :)

1)numarasını değiştirmiş
2)faceden silmiş
3)msnde engellemiş
4)seninle iletişim kurmak için hiç bir çabası yok.
ilişki diye bir şeyden bahsedebilmen,senin aslında çok iyimser biri olmadan kaynaklanıyor.bu iyimserlikle kısa zamanda toparlanacağına eminim.yoluna git.onsuz yapamıyorum diyorsan evlenme teklifi bir yol olabilir.evlilik deyince kızlar için akan sular duruyor.

lacerta = zaten söylüyorum, seninle evleneceğim diyorum hoşuna gidiyor
telefonda konuşurken ben kimle evleneceğim biliyor musun diyorum
kız arkdaşımda bana benle diyor ;)
hoşuna gidiyor
hadi benim adımı söyle diyor
kız arkdaşımın adını söyleyip benim kendi soyadımı ona söylüyorum hoşuna gidiyor
kendi soyadımı söylüyorum
telefon nuamrasını değiştirmesinin sebebi ben değilmişim
eski sevgilisi arıyormuş
o yüzden telefon numarasnı değiştirmiş öyle dedi bana
bir şey daha söyleyeceğim arkdaşlar size
kız arkadaşım çooooook kıskanç dedim ya size
geçen hafta cumertesi yada pazar günü
telefonda konuşuyoruz işte bende kızdırmak için onu kızlarla ilgili bir şey söyledim
şaka yaptığımıda biliyor
6. kattan aşağı atacam kendimi dedim kızalr var aşağıda dedim
kucağına atla kızların dedi bana
bende iyi olur dedim
sonradan bende konuşuyorum bir baktım telefonu kapattım :D:D:D
bir hafta oldu
onu arıyorum telefonumu açmıyor
meşgule düşürdü
gene aradığımda açmıyor
bir şey daha arkdaşlar ;
kız arkdaşım artvin çoruh üniversitesini kazandı orda okuyor
bende artvinle ilgili bilgileri öğrendim internetten
ilçelerini
işte ona söyledim bazı şeyleri kısa geçiyorum tam anlatmayayım şimdi
bana dediki şimdi seni daha çok seviyorum dedi
sen beni gerçekten seviyorsun dedi

zeynep = ayrılalım dersem başka birini bulur
kızlara güvenmem ben ;)
benimde aklıma geldi ama yapmıyorum öyle...
oyun oynamak için yapmıyorum yani

Ben bunları çok yaşadım ama hepsi beni 1-2 ay sonra terk etti ilişkinizi bir gözden geçir bence :) En iyisi bu... Seni de endişelendirmek istemem... Ama yine de haberin olsun diye söylüyorum günün birinde seni kız kuzeninle bile görse basar tokadı:181: Zaten ayrılırsan eğer peşinden çook ağlayacağından:19: ayrılcaksan pek dert edinmene de gerek yok :)

Son düzenleme:

Kızlar şımartılmak ister..
Kendileri her şeyi yaparlar karşıdaki sussun isterler..
Sen bırak onu, biraz burnu sürtsün bak nasıl koşa koşa geliyo.
Hemen açma ama kapıları.
Ayrıca, büyümek gerek.
Anlattıklarına göre çok çocukça davranıyor kız arkadaşın.
İlerde böyle sorunlar kalmaz.

Seven insan kiskanir ama dozzunda oldukdan sora guzeL. gereksiz olanlar iliskiyi her zaman zorlasdirir bunuda anlamis degilim kiz olsun erkek olsun .

ya sende biraz dikkat etmeye çalış huyuna git bakalım ne yapacak :p:D

Kıskanmak güzeldir ama cok abartmış bencede
Ya cok fazla sevıyodur psikolojik sorun olmuştur
Belki güvenmıyodur
Belkıde senle iletişimini koparmak için ugrasıyodur

Bu üçünden biridir bence

Senide HAsta Etmeden Ayrıl :D

katılıyorum ayrılmazsan aynştayn gibi dil çıkarmaya başlarsın çok bulaşıcı bir hastalıktır kıskançlık o yüzden AYRIL...

Bunun adı kıskançlık değil arkadaşım, kız seni parmağında oynatıyor. Aldatma olasılığı çok yüksek. Kendini ne kadar çabuk kurtarırsan o kadar iyi olur senin için..

Hem seviyor diyosun hemde sildi diyosun ' nazLı .. ya katiliyorum ben acıkcası. Bende olsam silemem, çözemedim ama bence sevmiyor. Kaçmak için yer arıyor olabilir. Allah yardımcın olsun.

vallah bu biraz asiri kiskanclik ! bence abartiyo insan kendi kardesinden ablasindan kiskaniyosa diyecek lafim yok ...tamam kiskanirda bu kadarida pes allah yrdimcin olsun.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri