Kıyafet Ve DavuL.. <gerçek olay> :S

DeLiciouS

Kayıtlı Üye
Eskilerde bir savaş dönemi...
O zamanlarda çatışan askerlere yeterince yiyecek giyecek verilmiyormuş.
Adamın biri savaştan kaçmış.Ve savaştan kaçmanın cezası idammıs.
Adam evine gittmiş. Hazırlanmış. Ve karısına < Köyün çıkışındaki mağarada saklanacağım. Ortalık yatışsın, beni bulamazlar bende geri dönerim, sende arada sırada bana yiyecek falan getirirsin.> demiş. Adam gitmiş mağaraya yerleşmiş.Her gece davul zurna sesi duyuyormuş.Çok korkuyormuş olduğu yerden kımıldayamıyormuş.Aradan aylar geçmiş.Artık davul zurna sesinden korkmuyormuş.Bir gece yine o sesleri duymuş.Artık iyice merak ediyormuş.Ses mağaranın derinliklerinden geliyormuş.Yerinden kalkmış,kendine cesaret vermiş ve seslere doğru gitmiş...
Birde ne görsün 'c'i'n' ler davul çalıp davulun etrafında oynuyorlarmış.Adam yanlarına kadar yaklaşmış ama adama zarar vermemişler.Adam bide ne görsün.Komşularının gelinleri varmış.O gelinin şalvarı bi c.i.n.k.ı.z.ı.n.ı.n üzerindeymiş.adam onun yanına yaklaşmış ve şalvarın kenarını kesmiş.
Ertesi gün karısı geldiğinde olanları bir bir anlatmış.Ve karısına < komşudan o şalvarı al bana getir> demiş. İki gün sonra karısı elinde şalvarla gelmiş.Adam şalvarı incelemiş ve o gün kestiği yerin olmadığını görmüş...[/

--> Gece uyumadan önce çıkarttığınız kıyafetleri katlayıp ' BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM' çekerrek yerine koymalısınız. Yoksa Gece c.i.n.l.e.r götürüp giyerlermiş.. :S

---> Kıyafet Ve DavuL.. <gerçek olay> :S

21 yıldır yerdeki pijamamı kimse götürmedi:D

Bunu Duymusdum Ama Ayaka Ile Besmele Cekmeden Koydunmu Cinler Gezermis Diye :)

yiyeceklerimizden ve giyeceklerimizden faydalandıklarını biliyorum. Fakat boyutlarımız farklı olduğundan aynı şekilde mi faydalanıyoruz? bunu bilemiyorum....

birde annem kiyafetlerini neden pisletiyorsun diye kiziyor. hey annnee oku bu konuyu okuuuu .p

OLsun KıyafetcikLerimi PayLaşırık BeLki Garip Bir Cindir Kıyafet ALcak Parası Yoktur :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri