kişisel sayfa???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaktus42

Bayan Üye
kişisel sayfa bölümünde açmış olduğum konu kapatılmıştır. sebebini öğrenebilri miymim?:91::91:

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> kişisel sayfa???

editlenmişte. s.modumuz tarafından.

gerekli acıklamayı yapacaktır kendisi.

uygunsuz bi tanıtım olduysa yada kişisel sayfa profiline uymuyorsa bu normal.

isterseniz örnek bi kişisel sayfaya göz atın. ona benzer yeniden knou açın

---> kişisel sayfa???

adı üzerinde kişisel sayfa... ve ayrıca orada kişisel bilgilerinizi verin denmiyor... sayın editör bana kişisel sayfanın tanımını yapabilir mi acaba???

ve saçma kelimesinin içeriğinide yaparsanız sevinirim...

---> kişisel sayfa???

Tatlım bak bir bölümde konu açmadan önce bölüm kurallarını okuman gerek.
Ve ben sana link verdim ordan bakıp tekrar konu açabilirsin bu kdar uzatılacak bişey yok

---> kişisel sayfa???

haklısın bende bölüm kurallarını okudum . bölüm kurallarında yazılanları aynen kopyalıyorum....

"Bu bölümde her üye sadece 1 konu açabilecektir.

Bölümde Kendinizi Ayrıntılı Tanıtabilir..
Özgeçmişinizi Hayatınızı Anılarınızı Hikayelereinizi

Fıkra şiir resim müzik video ...
ne dilerseniz ekleyebilir ve kendinizi dilediğinizce ifade edebilirsiniz.

Tabiki Kişisel Bilgileri Vermemek kaydıyla.. MSN TEL Soyadınız Vb
.
Bölümde kendinizi ayrıntılı TANITABİLİR denilmiş... bundan ben şu çıkarımda bulunuyorum tanıtmak zorunda değilim... ama istiyorsam tanıtırımda...

fıkra şiir , bilumum bişe ekleyebilirsiniz denilmiş.. ve ben sadece şiir ve alıntı bir yazıyı ekleyerek başladım ... şimdi sevgili Lokum kadar tatlı olmasını ümid ettiğim editörüm!!! nerede yanlış yaptığımı söylermisin ?

ayrıca tekrardan açıklama bekliyorum... kişiselden ne anlıyorsunuz saçmanın içeriniğini banada anlatırmısın ?

---> kişisel sayfa???

Sabır Sabır Sabır Sabır.......
Ya ne diyorum sana ben 2 saattir.
Paylaşmak zorundasın Kişisel bilgilerini adı üstünde Kişisel Sayfa anlatabildimmi?
İşte adını,yaşını,yaşadığın yeri vs.
Sonra istediğin işte senin beğendiğin hoşuna giden şiir yazıları paylaşabilirsin.
Ben açıklamayı yaptım anlamamakta diretiyosan o senin problemin cnm

şimdi sevgili Lokum kadar tatlı olmasını ümid ettiğim editörüm!!!
:11:

Başka sorun yok o kadr çok konu açmak istiyosan bölmün kurallarına göre tekrar açarsın.

---> kişisel sayfa???

haklısın bende bölüm kurallarını okudum . bölüm kurallarında yazılanları aynen kopyalıyorum....

"Bu bölümde her üye sadece 1 konu açabilecektir.

Bölümde Kendinizi Ayrıntılı Tanıtabilir..
Özgeçmişinizi Hayatınızı Anılarınızı Hikayelereinizi

Fıkra şiir resim müzik video ...
ne dilerseniz ekleyebilir ve kendinizi dilediğinizce ifade edebilirsiniz.

Tabiki Kişisel Bilgileri Vermemek kaydıyla.. MSN TEL Soyadınız Vb
.
Bölümde kendinizi ayrıntılı TANITABİLİR denilmiş... bundan ben şu çıkarımda bulunuyorum tanıtmak zorunda değilim... ama istiyorsam tanıtırımda...

fıkra şiir , bilumum bişe ekleyebilirsiniz denilmiş.. ve ben sadece şiir ve alıntı bir yazıyı ekleyerek başladım ... şimdi sevgili Lokum kadar tatlı olmasını ümid ettiğim editörüm!!! nerede yanlış yaptığımı söylermisin ?

ayrıca tekrardan açıklama bekliyorum... kişiselden ne anlıyorsunuz saçmanın içeriniğini banada anlatırmısın ?

Hanfendi.

Biz Sizden TC Kimlik Numaranızı Veya Soyadınızı İstemiyoruz..

Kişisel Bilgilerinizi Vermeniz Mecbur Değil Zaten..

Kendinizi Tanıtabilirsiniz.

Hobilerinizi , Fobilerinizi

Sevdiğiniz Filimleri

Sevmediğiniz Filimleri

Diziler Vs. VS

Bunları İstiyoruz Sizden?

---> kişisel sayfa???

üyeliğimin iptal edilmesini talep ediyorum... ve forumunuzda bırakmış olduğum tüm izlerinde silinmesini....

sizlerin talepleriniz benim kişisel sayfa anlayışıma uymuyor... umarım düş görülen ülkelerde siyahın ve beyazın da dışında renkler olduğunu görebilirsiniz....

bunları yazınca kişisel sayfa olmaz diye bir kuralda yok.. ama madem burda var diyorsanız tüm izlerimle birlikte üyeliğimin de silinmesini talep ediyorum...

---> kişisel sayfa???

üyeliğimin iptal edilmesini talep ediyorum... ve forumunuzda bırakmış olduğum tüm izlerinde silinmesini....

sizlerin talepleriniz benim kişisel sayfa anlayışıma uymuyor... umarım düş görülen ülkelerde siyahın ve beyazın da dışında renkler olduğunu görebilirsiniz....

bunları yazınca kişisel sayfa olmaz diye bir kuralda yok.. ama madem burda var diyorsanız tüm izlerimle birlikte üyeliğimin de silinmesini talep ediyorum...

:(
Allah'a emanet ol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri