Kırmızı Ruj Kime Yakışır?

ashli

Bayan Üye
gX9v0.jpg

Kadin oldugumuzu hissettiren, modasi hiç geçmeyen, gözde makyaj malzememiz: Kirmizi ruj! Herkese uygun renkte bir kirmizi ruj tonu vardir. Peki, hangi tonda kirmizi ruj kime yakisir? Beraberce bulalim.

Kirmizi paletteki en çarpici, en göz alici renktir. Bu yüzden iddiali ve gösterisli bir makyaj yapmak istedigimizde hep ilk tercihimizi kirmizi rujdan yana kullaniriz. Kozmetik firmalari da bu zaafimizin farkinda olarak bizlere bin bir çesit kirmizi ruj tonu üretirler ve her defasinda hangisi alsak diye kafamiz karisir. Kimi zaman da çok hevesle aldigimiz kirmizi rujumuz bizde katalogdaki gibi gösterisli durmaz.

Oysa kirmizi ruj seçmenin oldukça basit bir kurali var! Ruju sürün, aynaya bakin ve gülümseyin. Eger disleriniz beyaz görünüyorsa dogru tonu bulmussunuzdur! Deneme ürünlerini kullanmaktan çekinmeyin. Tabi bunun için tek kullanimlik ruj sürme firçalarini kullanmaniz kaydiyla.

Ünlülerin kirmizi ruj seçimleri galerisine bakarak dogru kirmizi ruj tonu seçimini örnekler üzerinden daha net görebiliriz.

Va1HR.jpg
zNST5.jpg

kCdfe.jpg
eZUDy.jpg

BrIYY.jpg
TnmwB.jpg

rSdTW.jpg
dgoHH.jpg

F0SDQ.jpg
ULvdk.jpg

4DjVS.jpg
0DiS9.jpg

3j9uC.jpg
aJEdR.jpg

oG0BG.jpg
oirom.jpg

Son düzenleme:
---> Kırmızı Ruj Kime Yakışır?

1. resimdeki yani yazinin ustundeki resimdeki kirmizi renk cok guzelmis. o kadinada cok yakismis...

Valla bana yakıştığını söylüyorlar. xD

Ben de Gwen Stefani Diyorum, Kapışalım xD

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri