Kırık Kalpler Durağı..

Chang-kyum

Kayıtlı Üye
2 yıllık ßir aşk.. uğrunda gerçekten öleceğin kadar büyük bir aşk.. Tek celsede ßiter mi ? ßitti... üstelik askere geldiğim ilk hafta da :) dayanmak , beklemek bu kadar zormuş meğer ki terkedildim :) aşk sevgi yalanmış desem olmicak.. herhalde gerçek aşkı ben bulamadım yada gerçekten de ölümsüz aşk diye birşey yok kim bilir :) şuan yokluğuna alıştım ama nadiren de olsa aklıma gelmiyor diyemem.. nede olsa gönül yarası.. kabuk bağlasa bile izi kalıyor hep :) umarım ßir daha kimseye hakettiğinden fazla değer vermem.. beni gerçekten sevecek biri olucak mı kimbilir.. o zamana kadar gönül kapılarım kapalı.. hakedilen gelip çalıncaya kadar.. :)

---> Kırık Kalpler Durağı..

genelde kızların gerçek yüzü erkekler askere gidince gerçek yüzü ortaya çıkıyor
Böyle olması daha hayırlı, o kişinin gerçek yüzü ortaya çıktı, boş yere umut baglamazsın

Haklısın şükrediyorum zaten.. 3 ay oldu biteli ve iyiki de bitmiş..

boşver yha üzülme sevseydi kalırdı ztn.İnan bu konuşmandan sonra anladım ki sn en iyilerini hakediosun.Gidene üzülmiceksin kardeş tavsiyesi... :)

bende birini sevmiştim. hemde ölümüne. onun için herşeyimi bıraktım şehirler arası otobüslerde çalışırdım onu bile bıraktım bir an onu görmeden dayanamazdım vs.vs. askere gittim gittiğim gibi başkasını bulduğunu duydum ondan dinlemeden inanmadım yok öyle bişey dedi ona inandım slak gibi. en son bidaha aradığımda şafağım 200 gibi bişeydi erkek çıktı telefona ben kızın sevgilisiyim dedi. adını anmak istemiyorum çünki forumun kirlenmesini istemem. ben dağlarda yürüdüğüm her günü mayın arardım basıp ölmek için kafama sıkmayı kaç kez denediysem arkadaşlarım müsaade etmedi. acılar beni olgunlaştırdı güçlendirdi. onun için üzüleceğime kendimi geliştirdim. şuan çok güzel bi hayatım var ve içine aşkı katmıyorum bir gün bu kalbin kapısını aralıyacak biri mutlaka gelecek diye aşk için üzülmüyorum ve onuda özlemiyorum. bunu sen de dene çok güzel oluyo şuan çevremde aşırı derecede kız var ama sulanıp gene hayal kırıklığı yaşamak korkusu yüzünden kendimi kabuğuma çektim. sende dene faydalı olacağını görürsün. mutluluğu yakalıyamazsın, sen yürürken o gölgen gibi seni takip eder.

bende birini sevmiştim. hemde ölümüne. onun için herşeyimi bıraktım şehirler arası otobüslerde çalışırdım onu bile bıraktım bir an onu görmeden dayanamazdım vs.vs. askere gittim gittiğim gibi başkasını bulduğunu duydum ondan dinlemeden inanmadım yok öyle bişey dedi ona inandım slak gibi. en son bidaha aradığımda şafağım 200 gibi bişeydi erkek çıktı telefona ben kızın sevgilisiyim dedi. adını anmak istemiyorum çünki forumun kirlenmesini istemem. ben dağlarda yürüdüğüm her günü mayın arardım basıp ölmek için kafama sıkmayı kaç kez denediysem arkadaşlarım müsaade etmedi. acılar beni olgunlaştırdı güçlendirdi. onun için üzüleceğime kendimi geliştirdim. şuan çok güzel bi hayatım var ve içine aşkı katmıyorum bir gün bu kalbin kapısını aralıyacak biri mutlaka gelecek diye aşk için üzülmüyorum ve onuda özlemiyorum. bunu sen de dene çok güzel oluyo şuan çevremde aşırı derecede kız var ama sulanıp gene hayal kırıklığı yaşamak korkusu yüzünden kendimi kabuğuma çektim. sende dene faydalı olacağını görürsün. mutluluğu yakalıyamazsın, sen yürürken o gölgen gibi seni takip eder.

cok haklısın biliyo musun? ve en doğrusunu yapıyosun. hep biz üstüne gittik de noldu? bırakalım ask bizi bulsun..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri