Kimsenin görmediqi komsular

size gercek bi hikaye bu olay benim babamın basından gecti biz malatyalıyız malatyanın hacılar koyunden bu koy biras ıssız dır daha dogrusu 4 dagın arasında kalmıs bi yerdir burada cinlerin yasadıgı soyleniyor ben ilk olarak inanmadım fakat olayları dinleyip bir hafta orda kalınca aklımı yitirecek gibi oldum.olaylar sole baslıyo:
dedem daha babam dogmamısken yapmıs bu ewi ve ew yapıldıktan bir hafta sonra yanımızdaki ewi yıkmıslar (dedem namazında niyazında bir insandır ve cinleri gordugunu solerdi)bu ewde yasayan karıkoca cinler varmıs bunların agladıgını goren dedem de ewe davet etmiş we artık burada yasayabileceklerini solemiş ve onlarda bizim ewde yasamaya baslamıs aradan yıllar gecmiş cinlerle yasıyolarmıs fakat bunlara cocukları cinleri gormedikleri için anlam veremiyomus( babamda dahil) neyse dedem her aksam pencere onune 2 tabak pirinç koyuyomus vede sabah bu prinçler yok oluyomus birgun koyde dugun yapılıyomus ve dedem ve nenem dugune gitmiş cocuklarını ewde bırakmıs cocuklarda hemen uyumus bi ara babam kalkıp annesinden su istemiş fakat ewde kardeslerinden baska kimse yok daha sonra kapı acılıp içeri annesi girmiş ve elinde bir bardak su ile.babam suyu içip tekrar uykuya dalmıs dahasonra kapı onunde cıtırtılar duyup uyanmıs kapı acıldıgında ise ne gorsun 1 saat once kendisine su getiren annesi içeri giriyo.sen 1 saat once ewde deilmiydin die soruncada dugune gittikten sonra ewe hiç gelmediginisolemiş.

bu hikaye yasanmıs bi olaydır kimileriniz bana inanmayabilir...
alıntıdır...

hım şaşrdım neyse ALLAHTAN zarar görmemişler önemli olanda bu korkunç deil bnce saol

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri