Keyif Nedir AçıkLıyorum .

---> Keyif Nedir AçıkLıyorum .

Arkadaşlar burda çok sayıda çocuk diyebileceğimiz yaşta kişiler var böyle sağlığa zararlı şeyleri normalmiş gibi göstermek bnce çok yanlış.

Bir nargile 150 200 Sigaraya bedel kesin acıklanmıs bır rakamı yok ama çok zararlı bende içiyodum harbı kafada yapıyo derin derin asıldınmı ama boş işler :D

Arkadaşlar burda çok sayıda çocuk diyebileceğimiz yaşta kişiler var böyle sağlığa zararlı şeyleri normalmiş gibi göstermek bnce çok yanlış.

ewet cocuk dıyebıleceğimiz kişiler war ama şu da war her insanın bir iradesi we özgürlüğü war keyif werici olduğunu soyluyorum sağlığa yararlı demıyorum tabıkıde zararlı . we o senın cocuk dedıklerın eğer internette forumlarda gezmeyı öğrenecek kadar buyumusse eminim sigara nargılenın zararlı olduğunu bılıyordur . ;)

we ayrıca cocuklara olumsuz ornek olarak gösterılebılecek cok konu ayıklarım burdan ..

cocuk pıskolojısınden(korkmak,cok fazla etkılenmek)

Son düzenleme:

bak şimdi :D

senin gibi akıllı bi kıza yakıştıramadım bu sözü :D

benim sigaradan nefret etmemin sebebi büyükbabam

oda cok icerdi

ve akciger kanserine yakalandı

Cigerleri tamamen cürümüştü cok sigaradan.

ve öksürdükce cigerinden parçalar gelirdi..

böyle acı cekerek öLmek var

eceLin gelipte ölmek var :)

haklısın semıh sıgara demıyorum zaten ben kullanmıyorum kullanmıyacaımda ayda bır nargıle işte espırısıne soyledım öyle
kanserden olmeyı ıstemem :D

ewet cocuk dıyebıleceğimiz kişiler war ama şu da war her insanın bir iradesi we özgürlüğü war keyif werici olduğunu soyluyorum sağlığa yararlı demıyorum tabıkıde zararlı . we o senın cocuk dedıklerın eğer internette forumlarda gezmeyı öğrenecek kadar buyumusse eminim sigara nargılenın zararlı olduğunu bılıyordur . ;)

we ayrıca cocuklara olumsuz ornek olarak gösterılebılecek cok konu ayıklarım burdan ..

cocuk pıskolojısınden(korkmak,cok fazla etkılenmek)

:106:bravoo!!

aynen .. sesını duyacaksın bır pencere acık kalacak mıss gıbı toprak kokusu ıcerı gırecek

• Like
Tepkiler: Lyd

Çok merak etmişti bir gün gidelim içmeye demiştim aşkıma
10 tane sigara içelim onun yerine diye kızmıştım hahaha :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri