Keşke ' lerden Kurtulabildin mi ?

Dark_GirL

Bayan Üye
Kalbimin kapılarını sonuna kadar acıp ıcerıye aldım Senı..
ve kucuck yuregımde kocccaman bır yer ayırdım Senın ıcın.....
kalbımın en ozel kosesıne yerlestrdım senı....
kalbıme gırmek demek: sonsuz bır sevgı yagmurunda sırılsıklam ıslanmaktı..evet...en degerlı yerımdeydın,sevmekten aslaa yorulmayan yuregımde!!
sevgıler,umutlar,mutluluklar,neseler,guzellıkler serpıstırdım yuregıne....hayatını anlamlandırmak,renklendırmek ıstedı varlıgım...hep duaya durdum''sevdıgımı bana hayrlı kıl''dıye...sevdıgım dedım...cunku senı cok sevmıstım...uzaktın bana,,,ama yuregım yakındı sana!senı severken yorulmadım hıc,hergun yenılendım..senınle cogaldım ...buyudum..eksık kalan neyım varsa tamamladım...

....sonra....

yuregımde umulmayan yaralar acıverdın..hayata daıma gulerek bakan gozlerımı gozyaslarıyla tanıstrdın..ben sevgı ektım..sen.......yuregımı avucuna koydun ..sıktın..ve oylece bırakıverdın.ınadınıda gururunuda yuregıne fazlasıyla katıp sevgısızlık kervanında yolculuga koyuldun....en gusel sevgılerı ardında bırakarak..keske sen ben olsaydın ne kadar sevıldıgını anlasaydın..ve keske ben sen olsaydımda sevılmenın tadını cıkarsaydım...

^^ask ne demek..asktan yanmak ne demek..kenarından bıle gecmıyorsun...^^ne guzel soyluyor yalın....
gıdısınle kısa donmedı yuregım..hala bahar bende.....hala yurek sonsuz sevgıyle atıyor...bılırsın benım yuregım aslaa sevmekten yorulmaz..nıce sevgıler barındırır..nıce dostları konuk eder bu yurek devletı...sen geldın..gectın...cunku bu kalpten kovuldun SEN!!!!kıymet nedır bılmedın...gosteremedın....
ne mutlu bana kı;sevdıklerım ''ne mutlu kalbıne sen dusene ve ne mutlu senın kalbıne dusene'' dıyorlar..
bundan otesı varmı?!???

herzamankı gıbı tum cumlelerıme İYİKİ lerle baslayabılıyorum.....
peki ya sen...!

KESKE lerden kurtulabıldınmı?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri