kesinlikle bakın ilginççç

NoNPr3M1uM

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bende bi arkadastan duydum ne kadar doğru bilemem ama yinede bi anlatmak istedim. Çinde bi cocuk 48 saat boyunca hiç durmadan knighti oynamıs ve ordaki canavarların ismini annesine,babasına ve kardeşine takmış ve sonradan onları oyunda canavar kesmer gibi öldürmişş.. valla ne kadar doğru bilemem ama yinede bilginize sundum..

bnm günlük konuşmalarım bile deişmişti bi ara bu oyundan asas zannediodum kendimi annem bana bağırınca diodum anne bak sus spikeyi çakacam şimdi diodum :D:D vsvs gibi okulda bile arklara isimler takıodum bu uruk şu troll felan :D bnce çok kaptırmayın kendinizi bu oyuna çünkü sanal bişi gerçek hayat daha önemli ;)

yaa o oyun hastalık yaıyoo doğrudurr benim kuzenim bu oyunu 24 saat hiç kalkmadan oynadı sonradaa hastanelik olduuu 6 ay kuzen peşinde koştu herkess

valla ben 2 gün pc başından kalkmadığımı bilirim bana bişi olmadı senn kuseninin bünyesi zayıfmış sibel :D

benim kuzen adam olmaz zaten :D:D(6 yıldır üniyi bitiremedi 4 yıllık üni 6 yıllık oldu..kız peşinde koşsa genee iyi tamam dicem ama sürekli pc başınd )evet onun bünyeside sağlam değilmiş :D:D:D:D

48 saatden fazla kalanların ve olenlerın oldugunu duydum ama katlıam yapan duymamıstım su ana kadar dogrudur belkı ne dıyım ben bıraktım 4-5 oluyo bence herkes bırakmalı.
Knight offline hayat online ;)

Arkadaslar bende bi arkadastan duydum ne kadar doğru bilemem ama yinede bi anlatmak istedim. Çinde bi cocuk 48 saat boyunca hiç durmadan knighti oynamıs ve ordaki canavarların ismini annesine,babasına ve kardeşine takmış ve sonradan onları oyunda canavar kesmer gibi öldürmişş.. valla ne kadar doğru bilemem ama yinede bilginize sundum..

gayet normal ben de yarım saat önce klavyeyi yere fırlattım :D

Ben Bi ara derste hoacaları maliceleyip debufflamak istedim ekmek keserkende bıçağı +8 e bassam yanarmı die düşünmüştüm

Benım Bıde İsyanım Var Charım Falan Soyulursa Uzulurum ama ban yersem uzulmem cunku ıtemler baskasına qıdıceqıne ban yesın daha eii...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri