kesinlikle bakın ilginççç

bende bişi duymuştum bi adam büyük ama bilg başından hiç kalkmamış 1 hafta boyunca night oynamış düşünün sadece tuvaletini yapmış ve bi hafta sonra ölmüş :S

Bir oyun için ne manyaq insanlar war oyunu gerçek sanıo :S Benim arkadaşım wardı habire knight oynuyodu 79 warrioru wardı şimdi nerde klinikte :S Annesi babası bana sildirdi hatta charı :S Yazıq :S Değer miydi son 1 ay okula gelmemeye

yaa o oyun hastalık yaıyoo doğrudurr benim kuzenim bu oyunu 24 saat hiç kalkmadan oynadı sonradaa hastanelik olduuu 6 ay kuzen peşinde koştu herkess

yine çinde adamın biri sanırım 4 gün 4 gece bu oyunu yada (herhangi bir oyunu oynamış) sora bilg. önünde ölü bulunmuş :147: :11:

:D:D wala ben şuanda uskoyu bıraktım patosta 78 lvl carım vardı sattım bıraktım benim ve ailemin gelecği için kaça sattın derseniz 8 milyarcık eski parayla;)

ama gerceten bağımlılık yapıo şimdi ise arada bi pasako oynuom işte:)

bende bi yazı okumuştum çocuğun biri (türkiyede değil) czde expe yattığı için intihar etmiş.
Bu oyunu bir kere bıraktım dayanamadım yine başladım şimdi tekrar bıraktım fakat ne kadar daha dayanırım bilmem

olabilir tiryakisi olur o zmn bu arada bende tiryaki değilim ama oynuyorum yani bir oyun yüzünden çıldırmam alt tarafı bir oyun ve çok başarılıyım lvl 68 %97.88 yani 69 diyebilirsiniz :)

bu sene yine olur ewentlar cadılar bayramında vardı balkabakları yılbaşında gene olur benim işim olmaz ama oynayanlara duyrulur:D hem geçen yılbaşı banlar kalkıyodu bu sene de kalkarsa yılbaşında ben oyuna devam ederim:D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri