KenDimden aLınTı:)

tatliboy35

Kayıtlı Üye
S.a erkek arkdaşlar :)

Size hayatımın SAçmalığını anlatmak istiyorum :) ßütün SaçmaLığınla:p

YıL 1996 :) oKuLLar Açılıcak daha 1.sınıfa başlıcam çok utangaç birisi olduğum kadar çekingenimdirde. Neyse okulun ilk günü sıralara girdik istiklal marşından sonra sınıflara dağıldık. Dayımın oğlu ve ben aynı sınıftaydık aynı sıraya yan yana oturduk sınıf öğretmenimiz derse girdi ve ders sonunda hepimizin defterine notlar yazdı ailelerimize vermemiz için. ßende ne defter nede kalem götürdüm. dayımın oqlu bende var al sana verim fln dedii bende aldım. Hoca notları yazdı ve akşam eve geldik ben içerde tv izliorum bizim kapının zili çaldı ablam gitti açtı. Kapıda dayımın oqlu ve onun kuzenii :D bni şikayet ediyolar alifuat salihin defterini zorla almış falan die :) [ bu arada adım aLiFuaT] ßen o gün anladım insanların ne mal oldunu :p Herneyse il sene öle geçti.

Ve 2. sınıf:=)

Kendimi sınıfta iyi görmeye başladım arkdaşlarım olduu onlarla sık sık oyunlar oynardık gezerdik.

Ve 3. sınıf:=)

Kız arkadaşlarla aram iyi oldu ve beraber gezmeye başladık.

Ve 4. sınıf:=)

1 tane kız arakadaşımdan çıkma teklifi almıştım çok utandım ve kabul etmedim:D Vs.....

5. sınıf artık okulda bi geçerliliğimin olduğunun farkındaydım popüler gibi bişi oldum:D

6. sınıf gömlek ve kravat takma sevinci içinde geçti o senede:p

7.sınıf Sınıfdaki kızlarla 1 tek benim aram iyiDi hepsinle gezer tozardım onlarda bni çok severlerdi.

8.sınıf sınıfın en iyisi olduğuma kendimi ve herkezi inandırdım gerçekdende öyleyldim:D hatta kızLara başkaları aracığlığı ile bile sordururdum. Dötüm Kalkıodu O yıl Sınıfdaki kızların nerdeyse hepsiyle çıktım:D Hızlıydım kendime güveniodum:p Okuldakı Diğer öğrenciler bana Bana TEklif ederlerdi:p

Veveveveve LİSE:D
Lise 1 :D

ilk 1 hafta çömezlikle geçti 2hafta biraz kendimi kıdemli hissetttim:D
Lisedki sadee 1 kızla çıktım oda Okulun Mafyası çıktı:D hangi kıza teklif etsem o kızı sıkıştırıp dövüodu ayrıldımız halde:p

bende çağreyi başka liseden kızlarla çıkmakda buldum:)= diğer liselerden çok kızla çıktım. hepsinde ya içinde yada Dışında Benden Bir iz bırakmışımdır:d Mutlaka:D Neyse en son Bu Rock Muhabbetleri başladıı :D kızlar entelleşti devir değişti :D ya onlar erkeklere yada erkekler onlara ayak uydurmalıydı.
Ben ise hiç bir kıza ayak uydurmadım hiçbir kızada o zmandan sonra teklif etmedim . Ben Rap Dinlerim Şimdi bu sizleri rahatsız edebilir ama ben O özenti Rockcılar gibi Dinlediğim şarkıyı Giyimime ve Davranışlarıma yansıtmam. :D Onlarane bnm dinlediğim müzikden ama İşde Özentilik yapcakya millet illa farklılık peşindeler:p

Dediğim gibi Kendime Çokda güvenirim Kız ayarlama ve çıkma konusunda.
Kızların içini okurum diyelim kısacası. ßana bu özelliği verenlerde ilk okuldaki kız arkdaşlarım:d hepsi bana dertlerini ve sorunlarını anlatırlardı bende onlara yardımcı olabildim kadar yardımcı olurdum.

İşde böyleee Arkdaşlar :p benim hayatım.

Şimdiyi sorcak olursanız; eweT Çıktığım 1 kişi var Rock hastası ama bni ilgilendirmes ne dinlediği YAni O rock dinlio bende onun gibi davranıyım onun gözüne giriyim die bi düşünce içerisine asla girmedim. Sizlerde Girmeyin Siz öle davranırsanız ztn o ilişki yürümez:d ama Vur geç Die bişi var.:D:D her erkeğin ağzında dilinde yanlış düşünüosunuz erkekler:d yapmayın böyle şeyler lütfen Kızların Günahını almayın :D GÜNAH GÜNAH ALLAH TAŞ EDER.

GErçi bunları yazmamDa SAçmlaık ama olsun paylaşım işde:p

Kusen napmsın oLum sen oyLe hlL sana ıtıraf et yerınede yaptıklarının herseyını anLat:D

bu ne olum roman yazmısın ii kusen

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri