Kedicikkk :(

' нα[к]αп

Kayıtlı Üye
Bugün mahalede arkadaşlarla fotoğraf çekiniyorduk.Yanımıza en fazla 1 2 haftalık ufak bi kedi geldi çok güzel bi kediydi.Biz fotoğraf çekindikten sonra kediyide çekeyim dedim tam kamerayı önüne tuttum kaçmaya başladı.Ben önüne geçmek isterken kendini caddeye attı tam üstünden taksi geçti.Arkadaşlar görmemişlerdi sadece kedinin kafasından gelen ÇATT sesine baktılar.Kedi arabadan sonra koştu koştu bi yerde durup can çekişip öldü.Herkez onun dolaşırken öldüğünü zannediyor ama benim yüzümden öldü.Şu anda çok fenayım hep gözümün önüne geliyor :(

Son düzenleme:
---> Kedicikkk :(

Ewt mahalede yeni doğmuş annesini görsen nasıl ağlıyo :S Fena oldu ya ilk kez ölüme sebep oldum :S

Ya saçmalama nerden bilebilirdin kaçacağını :S Sadece tesadüf... Üzüldüm...:(

ben de kedinin üstünden araba geçerken görmüştüm bi tane kimse görmemişti yanına gittim bi tane .. bi çocuk "sataniist!" diye bağırdı (e napsın tipim öle :D) herkes bana pis pis baktı o çocuğu dövcektim .. orda sinirimi bozdu :D

ben de kedinin üstünden araba geçerken görmüştüm bi tane kimse görmemişti yanına gittim bi tane .. bi çocuk "sataniist!" diye bağırdı (e napsın tipim öle :D) herkes bana pis pis baktı o çocuğu dövcektim .. orda sinirimi bozdu :D

Bu olaya çooq Qüldüm yaa.

Kardeşim senin olayınada çook üzüldüm :(

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri