Kedi Günlüğüm

---> Kedi Günlüğüm

Bizim.komsunun kedileri her gece sohbet ediyorlar. :) tuhaf tuhaf seyler konusuyorlar.

---> Kedi Günlüğüm

bazı dönemler erkek kediler yapar o sohbetleri :kk: yada bölgelerine giren yabancı kedilerle yaparlar ne o arkadaş benim bölgemde geziyorsun gibisinden :1a9:

Yok oyle degil :) ayni evin kedileri sanirim. Burda sikak kedisi yokki hic. Yada sokak kopegi :)
Hergece ayni muhabbet :) bide insan gibinsohbet ediyorlar sanki bazende kavga ediyorlar :)

---> Kedi Günlüğüm

tuhaf gelebilir ama ben seviyorum ya kedi sohbetini :)

Abimin arkadasi anlatmis.
Annesiyle evde oturuyormus. Disardan anali ogullu ses geliyormus annesi baska bir kadinla kavga ediyor
Imi yetiskin kavga ediyor cocuguda anne gel gidelim diyormus. Abimin arkadasida demiski bir bakim ya sokakta kim boyle kavga ediyor cami bir aciyor bakiyor. Iki yetiskin kedi ve birnin yaninda yavrusi. Yavrusu annesini cekisitiyomus gidelim diye. Tabi cok korkmus cami filan kapatip iceri girmis :) geceleri kediler tekin degildir ya. Korkarim ben geceleri kedilerden :) gunduzleri bir okadar sirinler. 2 ayri hayatlari var gibi. Ayni kurt adamlar gibi geceleri degisiyorlar :) bambaska birsey oluyorlar :)

---> Kedi Günlüğüm

Abimin arkadasi anlatmis.
Annesiyle evde oturuyormus. Disardan anali ogullu ses geliyormus annesi baska bir kadinla kavga ediyor
Imi yetiskin kavga ediyor cocuguda anne gel gidelim diyormus. Abimin arkadasida demiski bir bakim ya sokakta kim boyle kavga ediyor cami bir aciyor bakiyor. Iki yetiskin kedi ve birnin yaninda yavrusi. Yavrusu annesini cekisitiyomus gidelim diye. Tabi cok korkmus cami filan kapatip iceri girmis :) geceleri kediler tekin degildir ya. Korkarim ben geceleri kedilerden :) gunduzleri bir okadar sirinler. 2 ayri hayatlari var gibi. Ayni kurt adamlar gibi geceleri degisiyorlar :) bambaska birsey oluyorlar :)

kediler diğer evcil hayvanlardan çok farklıdır. biz onları değilde onlar bizi sahiplenir sıkıntılı zamanlarda gölgeyle konuşurum saatlerce gözlerini gözlerimden ayırmadan dinler beni arada küçük küçük mırıldanarak cevaplar verir beni arada ürkütsede çok seviyorum onu ya 6 senedir benimle yarı kardeşim gibi oldu :love3:

---> Kedi Günlüğüm

kediler diğer evcil hayvanlardan çok farklıdır. biz onları değilde onlar bizi sahiplenir sıkıntılı zamanlarda gölgeyle konuşurum saatlerce gözlerini gözlerimden ayırmadan dinler beni arada küçük küçük mırıldanarak cevaplar verir beni arada ürkütsede çok seviyorum onu ya 6 senedir benimle yarı kardeşim gibi oldu :love3:

Urkutucu :)
Bizim bahce oldugundan tr de bahcede cok kedi olur. Birtanesi annemin pesini birakmazdi. Nere gitse giderdi. Bakkala komsuya :) komsuda annemin dizi dibinde otururdu :) birtanesi ablami surekli eve birakip geri gekirdi. Birtaneside abim eve girmeden uyumazdi surekli abimi beklerdi :) bir okadarda akilli ve sevimlililer ama yinede bazen urkutuculer :)
Cokta alinganlar. Ablam kizmis iste bu kedilere bunlarin hepsi kardesti bitanede anneleri vardi. Ablam demis al cocuklarini git. Ertesi gun bahceye bakiyor ne yavrular var ne annesi bidahada gelmediler annem hala uzulur onlar gitti diye. Birseferindede kedinin birine yine kizmis ablam. Git 2 gun gelme demis. Gitmis 2 gun sonra gelmis yazik :)
Ablamin ruyasina girmis. Ha bire biseyler istemis ablam kizmis ya. Ruyasima girmis ben ne istedimki bir kap yemek istedim sadece diye ablam ondan sonra bise dememis kedilere. Aslinda ablamda bakarda. Ablam evli annem hollandaya gelip gidiyor. Annem izine gittiginde kedileri alisitiyor . Ee annem evde olmayinca ablamda bizim eve gitmiyor dogal olarak kediler sonra ac kaliyor diye uzuluyor. Ama artik annemin temelli kedileri olur :) kesin donus yapicaz.
Ben hayvan beskemesini sevmiyorum cunku gittilermi yada birsey oldumu oldumu filan cok asiri uzuluyorum unutamiyorum. Etkileniyorum fazlasiyla. O yuzden istemiyorum hic bir hayvana baglanmak.

---> Kedi Günlüğüm

305890_10151578341779182_130368325_n.jpg

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri