Kedi Günlüğüm

---> Kedi Günlüğüm

530611_10151200104882834_960327764_n.jpg

---> Kedi Günlüğüm

Adamin masanin altinda ne yaptigini anlamadim :)

Kediler cok tatlilar ya.
Gundu kopeklerdwn gecede kedilerden korkarim :)

---> Kedi Günlüğüm

Adamin masanin altinda ne yaptigini anlamadim :)

Kediler cok tatlilar ya.
Gundu kopeklerdwn gecede kedilerden korkarim :)

:) poz veriyor

Ama gece ve gündüz değişmiyorlar kiii neden korkuyorsun ablacım :vala_02:
Korkulacak bir şey yok.
Belki sadece köpeklerden korksan anlarım da , kedilerin hiç bir zararı yok ki :)

---> Kedi Günlüğüm

Korkulacak bir şey yok.
Belki sadece köpeklerden korksan anlarım da , kedilerin hiç bir zararı yok ki :)

4. Kez yazmaya calisiyorum sinir kupu oldum klvye yuzunden. Yaziyorum siliniyor hepsi deli oldum. Alt ust bir cumle yazacaktim ya onada heves birakmadi klavye s.alagi gicik.
Gunduzleri sirin sirin miyavlarken geceleri insan olup konusuyorlr sanki. Hi sunu yazmaya calisiyorum bir saattir. Gicik oldum.

---> Kedi Günlüğüm

Korkulacak bir şey yok.

4. Kez yazmaya calisiyorum sinir kupu oldum klvye yuzunden. Yaziyorum siliniyor hepsi deli oldum. Alt ust bir cumle yazacaktim ya onada heves birakmadi klavye s.alagi gicik.
Gunduzleri sirin sirin miyavlarken geceleri insan olup konusuyorlr sanki. Hi sunu yazmaya calisiyorum bir saattir. Gicik oldum.

---> Kedi Günlüğüm

:98xz7:hahah bazen bana da oluyor . çok gıcık bir durum gerçekten de :)

-Anladım ne demek istediğini ablacım :Ç

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri