Kayınvaldem bizi ayırmak için müthiş bir plan yapmış…

AySe^^

Bayan Üye
Merhabalar;
Başlamadan önce sevgili Güzin ablamızı kaybettiğimiz için çok üzgünüm allah rahmet eylesin. Ben üniversite mezunu bir bayanım .çok severek evlendiğim bir kocamı vardı.birisi 14 diğeri6.5 yaşında bir oğlum bir kızım var.fakat kayınvalidem beni istemiyordu zaten ilk başlarda fakat biz buna rağmen evlendik.daha sonra kayınvalidem kocamla birlikte bir yere gitti.kocam döndüğünde kayınvalidem bana hiç çekinmeden kocamın gittikleri yerde kayınvalidemden habersiz bir bayanla beraber olduğunu onlar birlikteyken kayınvalidemin onları gizlice farkettiğini söyledi.ben de bu sinirle kocamla kavga ettim.bu kavgaların arkası kesilmiyordu ve biz de bunun sonunda boşandık.aradan 1 yıl geçti ve kocam bana gelip tekrar benimle evlenmek istediğini söyledi. yaşadıklarımızı gururuma yediremediğimi söyledim kocama.kocam da bana herşeyi itiraf etti .o gittikleri yerde kaynvalidem zorla kocamı bir odaya götürmüş daha sonra hemen oradan uzaklaşmış.sonra içeri bir kadın girmiş ve olanlar olmuş.tekrar birlikte olmayı isterim ama söylediğim gibi hem gururuma yediremiyorum hem de kayınvalidemin tekrar yuvamı yıkmasından korkuyorum ne yapmalıyım?yardım edin çünkü bu aralar desteğe ihtiyacım var.kayınvalidemin görüştüğümüzden haberi yok.insan bari torunlarına acırdı.sevgiler

Sevgili kızım, kayınvaliden gerçekten inanılmaz hain ruhlu bir kadınmış...sizi ayırabilmek için böyle bir plan yapması bile onun ruhsal açıdan çok da normal biri olmadığını gösterir. Yine ucuz kurtulmuşsun...ya sana iftira atsaydı da, aynı şeyi sana uygulasaydı. Belki cinayet çıkardı. Eşini seviyorsan, iki çocuğun da olduğuna göre, elbette ona dönmeyi düşünmelisin. Ama, önce eşine kayınvaldenle asla görüşmek istemediğini, ondan uzak durmak istediğini ve ancak bu şartlarda barışabileceğinizi söyle. Gerçekten de onunla görüşme, mümkünse, eşinin de kayınvaldenle sık sık biraya gelmesine fırsat verme. çünkü aynı şeyi yapabilir. hatta eşine, ondan korktuğunu, sana da iftira atabileceğini hatırlat.

Bakalım bütün bunlara rağmen seninle tekrar evlenmek isteyecek mi? O zaman gerçekten seni sevdiğini ve sana değer verdiğini ve pişman olduğunu anlayabilirsin.

---> Kayınvaldem bizi ayırmak için müthiş bir plan yapmış…

allah beterinde saklasın :S

---> Kayınvaldem bizi ayırmak için müthiş bir plan yapmış…

bi kayın validede suç yok damat denen melanette de iş yokmuş baksana :S karı odaya girmiş olan olmuş öle mi :S südü bozukmuş işte.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri