Kavgayı nasıl önlersin

hahahaha ya sorunun cevabı ne :Sben olsam kavga olmasın dıe bı sutu ıcen cocugu kusturudum sonra sutu dokerdım ıkısıde sut ıcmemıs olurdu:D

valla gidip birine başvurular herhalde:Dama başvurcakları kişi ben olmim ben olursam haklarında pek hayırlı olmaz

ilk önce süt içilen bir bardak daha alınır ve yan yana getirilir süt olan bardağın nerde kaldıysa oraya bir çizik atılır aynı şekilde boş bardağa da bir çizik atılır ve boş bardağın içine bir sıvı katılır o çizdiğimiz çizgiye kadar daha sonra da o bardak diğeriçilmiş olan bardağa boşaltılır.. sonucunda bardakta sıvı kalıosa daha geçmemiş, kalmıosa tam, egerde daha sıvı gerekiosa geçmiş:D

en basitinden bu sütün dışarıdan seyyar satıcı aracıLığıyLa aLındığını, içerisindeki difteri , verem ve bilimum kötü bakteriLeri saydığım zaman zaten o sütün kavgası bi daha oLmas :hihi: :D

ilk önce süt içilen bir bardak daha alınır ve yan yana getirilir süt olan bardağın nerde kaldıysa oraya bir çizik atılır aynı şekilde boş bardağa da bir çizik atılır ve boş bardağın içine bir sıvı katılır o çizdiğimiz çizgiye kadar daha sonra da o bardak diğeriçilmiş olan bardağa boşaltılır.. sonucunda bardakta sıvı kalıosa daha geçmemiş, kalmıosa tam, egerde daha sıvı gerekiosa geçmiş:D

Ondan sonra sut ıcılmez hale gelır :D

süt kavgası he bari kola fln yazsaydın bardak düz bir slindirikse zaten belli

olr ama dibe doru daralıyorsa ozaman böyle bakamayız tabi ama bi ark

açıklamış gayet mantıklı yan çevirip ucuna kadar getiririz sütü sonra dibte

kalan süt üst tarafa 1 gıdım deyiyorsa süt eşit alttaysa fazla içmiş aç çoocuk

fazla degiyorsa az içmiş

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer