Kasımlar çok karışık. | Nymphadora.

---> Nymphadora.

Yazı da göremediğim şeylerden biri cok cabuk parlayıp yakıp yıkma isteğinin olması bu bende de var aynı burç değiliz ama çok ortak noktamız var simone gibi never enough şarksınıda kesin seversin oda ortak noktamız olsun. 1-2 şey daha söyleyip kaçayım ben az önce weheartit te gördüm seni gözlüklü olman iyi olmuş yakışmış :D rpg candır bu arada böyle devam et :) memnun oldum tanıştıgıma yaşınıda editle artık :))

---> Nymphadora.

Yazı da göremediğim şeylerden biri cok cabuk parlayıp yakıp yıkma isteğinin olması bu bende de var aynı burç değiliz ama çok ortak noktamız var simone gibi never enough şarksınıda kesin seversin oda ortak noktamız olsun. 1-2 şey daha söyleyip kaçayım ben az önce weheartit te gördüm seni gözlüklü olman iyi olmuş yakışmış :D rpg candır bu arada böyle devam et :) memnun oldum tanıştıgıma yaşınıda editle artık :))

RPG CANDIR MI? Rpg yapıyor musun? Aynı rpg'den mi bahsediyoruz? Gerçekten mi? *edanın ilgisinin bi' yöne tamamiyle çekilmesi bu oluyor işte..*

Never Enough'a bayılıyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse Simone'ın sesinin tınısının değdiği her şarkı kulağıma hoş gelir zaten.

Weheartit'de 1-2 kez falan bulundum, belki gördüğün ben olmayabilirim, o konuda bir şey diyemeyeceğim ama gözlük konusunda, eheh, teşekkür ederim. ^^

Sanırım birkaç ortak noktamız varmış. Genelde insanlarla ortak noktalarım olur ama benim için fazla bir anlam ifade etmeyen şeylerdir. Aynı yemeği sevmek gibi. Ama aynı müziği dinleyebilmek gerçekten farklı bir boyut. *-*

Son olarakta, çabuk parlayıp yakıp yıkma konusuna değineyim. Haksızsın diyemem. Ama bir şeye şahit oldun sanırım? xD

---> Nymphadora.

RPG CANDIR MI? Rpg yapıyor musun? Aynı rpg'den mi bahsediyoruz? Gerçekten mi? *edanın ilgisinin bi' yöne tamamiyle çekilmesi bu oluyor işte..*

Never Enough'a bayılıyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse Simone'ın sesinin tınısının değdiği her şarkı kulağıma hoş gelir zaten.

Weheartit'de 1-2 kez falan bulundum, belki gördüğün ben olmayabilirim, o konuda bir şey diyemeyeceğim ama gözlük konusunda, eheh, teşekkür ederim. ^^

Sanırım birkaç ortak noktamız varmış. Genelde insanlarla ortak noktalarım olur ama benim için fazla bir anlam ifade etmeyen şeylerdir. Aynı yemeği sevmek gibi. Ama aynı müziği dinleyebilmek gerçekten farklı bir boyut. *-*

Son olarakta, çabuk parlayıp yakıp yıkma konusuna değineyim. Haksızsın diyemem. Ama bir şeye şahit oldun sanırım? xD

fazla uzağa gitmeyelim bi üst yorumunda konuyu kızıp kapatmıssın mesela kısa bi örnek =)

rpg = role playing game ? olması gerek benim bahsettiğim bu yani :)

simone konusuna gelince sadece 4-5 şarkısını seviyorum ve saçlarını tabi ki :D hatun fena

benim için çok şey ifade eder aslında ortak noktalar iyidir :)

---> Nymphadora.

Ah, anladım neyden bahsettiğini. O kızmak sayılmazdı ama konuşmakta istemediğim bir şeydi. Konuşmak istemediğim şeyler sorulunca gerçekten fazla kararlı görünebiliyorum. *-*
Simone.. beyaz tenli, renkli gözlü, kızıl saçlı pek kalmadı. Sevilir tabi. xD

Role Playing Game evet doğru ama şu tamamen yazıyla olandan bahsediyorum..

---> Nymphadora.

Din kısmını boş geçmişsin, ateist misin :pp
Hepsini keyifle okudum, görünüşe göre ortak noktamız olmasa da severim seni :eda:

---> Nymphadora.

Ben de dinsizim.
Ortak yönlerimiz çok çıkıyor, çıktı:pp

Türk dili ve Edebiyatı okuyacağım ben de, senden öğreneceğim şeyler var, bir ara öğret bana.

İyi ki tanımisim seni:pp

---> Nymphadora.

Bartın'a gelirim, gaza getirme. :pp
Edebiyat'ı çok seviyorum. İstediğin kadar konuşur, saçmalar, yazar, yazdırır, okuruz. :pp Ev arkadaşım'da edebiyatçı. :Ç
Lise'de basit bir ödev için araştırma yaptığımda olaya " Adam masonmuş bu arada." diye girdiğimde bana uygun olmadığını anladım gerçi bölüm olarak. hahaha

---> Nymphadora.

tumblr_m5achsmY7G1rqiomso1_r2_500.gif

Ben de zaten son mükemmel hissettiğimde yedi yaşlarımdaydım,
Sekizime girdiğimde,beni rüyamdan uyandırdılar. 230216

---> Nymphadora.

Kişisel Sayfanızda Kural Dışı Bir Durumla Karşılaşılmamıştır.

Keyifli Forumlar :asigim:

İlk Mesajınızın Sizi Tanıtan Özellikte Olmasına Dikkat Ediniz.

Aynı süre içerisinde peş peşe mesaj atma (Post Kasma) konusunda hassas davranınız.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri