|Karşıyakalı'nın Kaleminden|

---> |Karşıyakalı'nın Kaleminden|

Günlük kusura bakma sınavlarımdan dolayı pek giremiyorum ama iyi gördüm seni :D neyse 11 Eylül'de yazmaya başlamak dileğiyle AMİN :147:

15.12.2011

Günlük hani böyle günlük yazarlar yaa bende öylesine bir köşeye atıyım dedim tarihi sonra geri dönüşü olduğunda ki mutlaka oluyor , işte ben de o yüzden attım...
Neyse Günlük uzun zaman oldu zaten uzun zaman gelemiceğimi de daha önceden belirtmiştim ama olsun yine de bu sefer 2 gün değil sanırım 2 aydır sensizim..Yani diceğim o ki sende alınma ama 15'dklık iş gibi gözükse de hayat bazen sana çok ters geliyor ki 15 dakika vakit ayıracak veya o günlüğü yazacak zaman bıraktırmıyor.İşte gelmeme sebebim de bu.Yani aslında özetlemek gerekirse ;
Ev - Okul - Uyku
Birşey demiyorum öğrencilik hayatında oluyor ama yine de bazen gerçekten öğrenci olduğumdan zevk alıyorum..Her ne kadar bazı hocalar sinirlendirse de , bazı okuldaki durumlar sinirlendirse de gerçekten zevk alıyorum :)
Ama artık hayattan bundan sonra sadece 15 dakika bana boş vakit ayırmasını istiyorum sadece 15 dakika yani 900 saniye yani tamam tamam şaka yaptım :)

Günlükkk en kısa zamanda görüşmek üzeree..

Kendine İyi Bak :175:

Günlüğün hayırlı olsun, güzel günler geçirmen dileğiyle :)

takip ediyorum xD

16.12.2011

Günlük bak ilk defa bir gün sonra seninleyim...Neyse ben bugün ne yaptıklarımı şöyle bir kısaca kendi ağzımdan dökeyim...Bugün aslında 08.20'de açılan okula ben uyuya kalınca 09.30'da gitmiş oldum ilk ders yok yazılınca ve Matematik sınavım iptal olunca "Maelesef Matematik Hocamız Annesini kaybetmiş" ilk defa bu yüzden üzülmüş oldum...
Neyse daha sonra fazlada yapmadığım aslında az da yapmadığım bir işi yaparak okuldan kaçtım.Daha sonra okuldan kaçtıktan sonra hala demek ki uykusuzluk varki 3 dolmuş , 2 otobüs kaçırdım ama sonunda dolmuşa bindim..Eve gittiğimde ise uykum kesinlikle bir esneme bile yoktu...Daha sonra akşama kadar evdeydim kişisel görevlerimi yerine getirdim yemek yedik falan saat bu saate geldi işte...
En son ise aslında her ne kadar bu dediğimi hergün unutup insanlıktır olabilir dediğim halimi bugün iyice anlamış oldum Kime Selam Verip Veremiyeceğimi !
Kendine İyi Bak Günlük :175:

Ksk li iyi oku bunu
Bugün gideceğimiz gece için hocamıza 35 tl verecektim. Tam 35 ise istemem git tümlet öyle getir dedi. Şaka yapıyor sandıydım güldüm. Baktım ciddi yağmur çamur demeden tümletip geldim parayı. Diyeceğim şu ki bugün hasta olursam Ksk sempatizanı hocam yüzünden. Tam 35 !!!! hahaha

Ksk li iyi oku bunu
Bugün gideceğimiz gece için hocamıza 35 tl verecektim. Tam 35 ise istemem git tümlet öyle getir dedi. Şaka yapıyor sandıydım güldüm. Baktım ciddi yağmur çamur demeden tümletip geldim parayı. Diyeceğim şu ki bugün hasta olursam Ksk sempatizanı hocam yüzünden. Tam 35 !!!! hahaha

hahaha

Tam 35 diyorum adam gülüyor

3,5 atmadan gideyim ben artık :pp

17.12.2011

Merhaba Günlük...Bugün baya benim için yorgun geçti uykusuzluk desem çok uykum var neyse şöyle bir kısaca anlatıyım...
Sabah saat 08.30 da kalkıp toplanıp kursa gittim.Kurs 9 da başlıyordu ama ben yine geç kalıp dün okula geç kaldığım gibi ilk derse girmedim.Daha sonra diğer derslerde dün belirttiğim gibi hocamızın annesi vefat edince gelmeyince 4 saat Matematik kursu iptal oldu.2 saat ders işlense de ben iki derse de giremedim.Arkadaşları bekledim kurs çıkışında birşey yapalım diye.O 2 ders arkadaşlarımı beklerken kantinde 6 çay içtim :) Bende farkında değildim o kadar çay içtiğimi ama harika geliyordu içe içe :) Daha sonra Cumartesi-Pazar bizim okulda meğersem AÖ'ün kursu da varmış.Neyse onları da görmüş olduk...İçlerinde biri vardı ki sözlerin bittiği an neyse :D Sonunda bekleye bekleye kurs bitti.
Kurs bittikten sonra beraber ben dahil 3 arkadaş cafe'ye gittik.Orda yaklaşık 2-2.30 saat takıldıktan sonra artık eve gitme kararı aldık...Saat 15.20 de ben Şemiklerden İZBAN'a binip KarşıyakA'ya geçtim...Ordan da dolmuş son durağına azcık yürüyerek dolmuşa bindim eve geldimmm :)
Eve geldikten sonra hem uykusuzluk, hem yorgunluk vardı...Ben foruma bakıyım derken arkadaş Karşıyakamızın basket maçına gidelim dese de ben yorgunluktan gidemedim..Ama yine de 80-71 yenmişiz :D Daha sonra foruma biraz bakıyım dedim forumda takılırken 16.00 da uyuya kalmışım ve kalktığımda da saat zaten 19.30 civarıydı.
Uyandıktan sonra misafir olarak Teyzemler geldi muhabbet falan baya koyuydu...Daha sonra teyzemler giderken teyze kızım bizde kaldı.Hala da muhabbetleşiyoruz.Zaten büyük ihtimal sabahlarız :)
Bugün de işte bu kadar yorucu,uykusuz olarak geçti ama yine de güzeldi.Sevdiklerim hep yanımda olması dileğiyle...
Kendine İyi Bak Günlük :175:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri