Karışık Sms :)

NaturaL17

Kayıtlı Üye
-Biraz insan ol diyecegim ama senide zor durumda birakmak istemiyorum

-Tek Hatamız Tek Satırlık İnsanları Gönlümüzde Roman Yapmamız.

-Kadın dediğin önce iffetli olacak ağırbaşlı olacak. Atlamayacak öyle her lafa, muhattap olamayacak mesela onunla herkes. Arkadaş falan hikaye! "Çok tatlısın" diyemicek her önüne gelen! Gerektiğinde bir adım geride durmasını bilecek. Bilecek ki 'sultan' olsun bir adama, meze olmasın erkeklerin muhabbetine..

-Hayat ne kadir garip dimi?
birisi 'Arabamı Hazırlayın' derken;
Diğeri 'Abi 25 kuruşum eksik binebilirmiyim?' diyor..

-# VedaLar çok soğuk , [ Sıkı giyin ] yüreğim ! ~

-# Bakma sen öyLe hüzünLü sözLer yazdığıma,zor oLmadı gidişine aLışmak . MeseLa birisinden "iyi geceLer " keLimesini duymak için telefondan müşteri hizmetlerini arıyorum , "seni seviyorumu" duymak için geneleve gidiyorum , birinin omuzuna yaslanıp ağLamak istediğimde ''içip sarhoş olup kemancıya ağlıyorum faLan" . İşin özü ; Dönmesende oLur .

-Bize masal anlatmayın, küçükkende dinlemezdik!

-AßiLere aßi dedik adiLeştiLer, adiLere adi dedik aßiLeştiLer!..

-Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... ♥

-Zarar versende bana müptelayım sana .

-Hani unutturamazdı beni yeryüzündeki hiçbir canlı,
Yeni sevgilin 'yeraltından' mı ?

-Kiminle yatarsan yat,benimle uyanacaksin !

-Elini koydu göğsüne,Eskiden parktı buralar dedi adam kadına,Şimdi mezarlık yaptılar..

-"Bize 'o'kul yıllardır tatil..."

-| Varsa şerefine yoksa sağlığına !

-Çirkin Kızlar , İçince Güzelleşeceğinizi Sanmayın , o Erkekler İçin Geçerli Bir Kuraldır Makyaja Devam..!

-Bekar Evlerinin Soluk Aydınlığında Kötü Alışkanlıklar Edindik ; Ama Hiç Bir Kıza Yalan Söylemedik ..

-Bugün olağan bir randevumuzdu.Cafe dedim istemedi sinema dedim beğenmedi . Nezih bir meyhanede buluştuk.Renkli çümbüşlü tavernalı bir mekandı. Ne içersin dedim ; Rakı dedi şaşırdım! şarkılara kadeh kaldırıp ses eskitti bayıldım,meze dedi peynir dedi hani yokmu kavun dedi ayıldım, İçtik içtik matiz olduk.Üstüne bi bira yapda içelim dedi; İşte o an sevdasına kapıldım. Bu gecede kafamı seviyorum...

-# Yolda Yürürken Ayağına bir Gazete TakıLacak , Birde Bakacaksın Ki Manşetde Resmimiz , ŞöyLe Yazacak Üzerinde ; "Sevdiği kız Terkedince Damardan Aşırı dozda Madde Enjekte Eden Genç Bir Bankta ölü bulundu" .. KAHROLACAKSIN !

-Ne zaman senden kaçmaya çalışsam, bir kaç metre ilerde çevirme yapıyor hayalin... İtiraf ediyorum Yüksek promil aşk'ın var nefesimde..

-" Seveni Arıyorum " diyen Soner Sarıkabadayı'ya sesleniyorum.. Hani " Aramadığın Yer Kalmamıştı ! "

-Dostlαrınızın Kıymetini Bilin , Hiç Bir medyα Grubu Sırlαrınızı Onlαrdαn Dαhα Hızlı yαyαmαz ♥

-Demişsin ki ; kaybettikLerini görsünde ağLasın ;)
Cevap yoLLadım ; kazandıkLarımı görsen değerinin oLmadıgını anLarsın ;)

-# . ЧarınLarımızı İdam Ettik , Dünümüze HapsoLmuşken !
Bugün Af Çıksa EksiLirmi 1 Numara GüLüşümüz'den ¿ (;

-Rezil Etmez bizi ; Kahpe İnsanların Sözleri , Ufak Bir Gülücük Koyup Geçeriz Hani :)

-Deli gibi seviyorsan. O'nu kaybetmeye mahkumsun ..

-Bir Kalemde Silip Atmak Söyle Kolaymı ? Unutmak. Her Gece Uykusuz Kalmak , Durma Sevdiğim Sen Anlat !

-5 dk komuşuya gidiyorum yarım saat sonra yemeğin altını kapa diyen anneme alkışş istiyorumm :) &

-Keşke az önce facebookta beni ekleyen kıza "Tanıyamadım pehlivan sen kimsin?" demeseydim. Belki bi şansımız olabilirdi..

-Sus be Gönlüm.. Bir gece de Sus Ne olursun..! Bana Anlatıp Durduğun O Sevgili Yok Artık..!yok yok yok ..

Ömer Cici

---> Karışık Sms :)

-Biraz insan ol diyecegim ama senide zor durumda birakmak istemiyorum

Güzeldi saol :11:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri