Karışık mevzular

Debresif

Bayan Üye
Benim bir sorunum var. Günlerdir düşünüyorum aslında bir çözüm buldum ama sanırım pek doğruda değil neticede yalancının mumu demişler. ama doğrucu olmakta pek iyi olmayabiliyor bazen. Benim bir sevgilim var fakat ailemin asla onaylamayacağından emin olduğum ama gerçekten sevdiğim biri. ailemle tanısmak istiyor ciddi düşünüyor. Dün gece ona bunu bunu aileme sölemeyelim süpriz olsun çok çok ilerde öğrensinler dedim kabul etti ama sonuçları nasıl olur bilemiyorumda. ailemin onaylamayacağı bazı şeyleri saklayıp onaylayacağı şeyleri ortaya çıkarsammı yoksa olduğu gibi söyleyip kötü tepkilere kucakmı açsam kararsız kaldım güzin abla.

---> Karışık mevzular

ikna etmenin bir yolu yokmu???

yada annenlerin neden oynalamadiginada bagli. bazen bizler kabul etmesekte ailelerimiz bizim goremedigimiz bazi gercekleri cok daha iyi gorebiliyorlar.

ilk once ailenin neden kabul edemeyecegini bilmek gerek.
sonra arti ve eksileri dusunmek gerek.
yani annenler haklimi kabul etmek istememekte degil mi? hangi yonlerini kabul etmeyecekler hangi yonlerini kabul ederler diye dusunmek gerek...
bunlari bilmeden bizimde yardimci olmamiz biraz zor gibi.

---> Karışık mevzular

ikna etmenin bir yolu yokmu???

yada annenlerin neden oynalamadiginada bagli. bazen bizler kabul etmesekte ailelerimiz bizim goremedigimiz bazi gercekleri cok daha iyi gorebiliyorlar.

ilk once ailenin neden kabul edemeyecegini bilmek gerek.
sonra arti ve eksileri dusunmek gerek.
yani annenler haklimi kabul etmek istememekte degil mi? hangi yonlerini kabul etmeyecekler hangi yonlerini kabul ederler diye dusunmek gerek...
bunlari bilmeden bizimde yardimci olmamiz biraz zor gibi.

Nedenlerini biliyorum +- olayında benim sorun etmediğim sorunları onlar edebiliyor haklı haksız kişiye göre değişiyor işte böyle oluncada

---> Karışık mevzular

birazicik anliyorum galiba, aklima gelen sey ise.

bilemiyorum. belkide aileleri dinlemek en iyisi
belkide degil. erkeklere guven olup bir yola cikilmiyor ki, erkekler (maalesef gunumuz erkekleri oyle) guvenipte bir yola cikilmiyor ki.
aileni karsina aliyorsun sevdigin icin ama sonunda yarida birakabiliyorlar yada evlendikten sonra guvendigimiz daglara kar yagdirabiliyorlar.
sen, sevdigini daha iyi tanirsin.
diyebilecegim tek sey
ALLAH senin icin hayirlisini nasip etsin,gonlundekini sana hayir kilsin.

---> Karışık mevzular

ailene sonradan söyle,bu yolla bir süre daha arkadaşını tanımış olursun,ama ailenle tanışmak istemeside çok güzel birşey..ailen her neden istemiyorsa,sende onlara hak veriyormusun? yoksa hakverip sevdiğinden mi sana dokunmuyor..

---> Karışık mevzular

ailene sonradan söyle,bu yolla bir süre daha arkadaşını tanımış olursun,ama ailenle tanışmak istemeside çok güzel birşey..ailen her neden istemiyorsa,sende onlara hak veriyormusun? yoksa hakverip sevdiğinden mi sana dokunmuyor..

ailemin daha tepkisini ölçmedim benimkisi ailemi tanımamdan gelen yüksek olasılıkdan ibaret hak verme konusu sanırım sevgimden geliyor ama çok büyük sorun oluşturacağını sanmıyorum

---> Karışık mevzular

eger birbirinize hayirli iseniz, ALLAH isinizi kolayastirsin onunuzu acsin (amin)

---> Karışık mevzular

Aileni dinlemelisin anne baba cocukları için en iyisini düşünürler..aceleye gerek yok...zamanla tanırlarsa severler belki hem...bence izinsiz bişey yapma

---> Karışık mevzular

eğer aklına "ya şöyle olursa ya böyle olursa" şüphesi varsa insanın korktuğu her zaman başına gelir. dikkatli adımlar at iyice emin ol ve ona göre davran. sonuçları hesapla mümkünse bi kağıda yaz şunu seçersem böyle bunu seçersem böyle diye ondan sonra kararını ver.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri