Kara Basan'a inanırmısınız ve Size hiç oldumu ?

yaa dün gece yine oldu.bu sefer çokkötüydü ama.hep sıkıntılı zamanlarımda oluyo.zayıf olduğum anlarda.ama bu sefr ilginç bişey oldu.kesinlikle dua okuyamadım.çünkü unuttum.aklımdan o anda çıktılar.sadece besmele çekebildim oda zorbela azımı kapadı çekemiyim diye.sanki felç geçirmiş gibiydim azım sağ tarafa doğru kayıyodu konuşamıyodum.zorbela çektim bi kaç kez besmele düzeldim sonra.çok korktum ama.

Malesef tanışanlardanım.

karabasana inanmak bi yana, bi çok kez tanık oldum. Arkadaşlardan biri felç geçiriyomu gibi demiş, daha net anlatacak başka söz yoktur sanırım. Ben duaları unutmuyorum, ama okuyamıyorumda. Sanki sadece vücudu değil beynide kontrol ediyomuş gibi. İçimden okumaya çalıştığımda daha da kötüleşiyorum. Umarım tanışmadığını yazan arkadaşlar, hiç bu şerefe nail olmazlar:)

Ekli dosyalar

• 3.jpg
    3.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
benim abim yaşadı ve ben yaşamak istemem allah korusun bide bunlar 3 kere gelirlermiş bir dğa da gelmesmiş :p

Ben Inaniyorum... Psikolojiyklede alakasi yok.. bana ufakken olMustu ;) besmele cekince rahatLadim... Annemle yatiyordum anne die bagirdigim halde sesim cikmamistii :S ayyhhhh neysem.. benden uzak oLsunn...

schazi bak bana ulaş banada olmuştu onu çözen bi tanıdığım var şanslısın şimdi türkiyede bak eyer karar veriesen beklerim:D

Gözümün Gördüğü Hiç Bişeyden Korkmam..

puhaa daha dün yaptık biz bunun muhabbetini cok manyaktı konu neerelere gitti:D

ama gercekten karabasan die bişey var arkadaslar;)

valla allahıma bin şükürler olsun ki bana olmadı ve aynı zamanda olanları duyduum için inanırım kim ne derse desin...

bana omadı amam inanıyorum

bnm ablamın arkadaşına oluş yorganı üstüne alıyomuş sonra kendliğinden açılıyomuş bi kaç kere olmuş ölle sonrta arkasına dönünce kırmızı bi ışık yok olmuşş:(:(

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri