Kara Basan'a inanırmısınız ve Size hiç oldumu ?

bence nefes alamazsın kısmı fazla olmmus o zaman ölrsün demi :D zuhaha valla bi kere öle bişi yasadım artık kim bastı bilmiom ürkütücü bişi sadece :D

olm günah lan..! besmele çekcekmişiz bide:S diyon günah günah!!

bide böyle şeyler sadece geceleri oluor..! YAf inanmayan inanmasın buraya saçma sapan şeyler yazmasın!!

evt oldu hatta olmayada devam ediyo.bi gece sabaha karşı uyandım daha ezan okunmamıştı.uyuyamıyodum küçük kız kardeşim karşımdaki yatakta uyuyodu sol tarafa doğru yatıyodum daha sonra sırtüstü yattım gözlerimi tavana diktim.uykumun gelmesini bekliyodumki birden kapının ordan kardeşimin hızla koşarak üstüme atladını bacaklarının arasına aldı kollarımla beraber kımıldayamıyordum nefes alamıyorudm çığlık atıyodum ama sesimin çıkmadını biliyodum.kalbim hızlı hızlı atmaya başladı ölcek gibiydim.aklıma hemen dua etmek geldi başladım besmele çektim ayetelkürsürü okudum ilk önce sonra diğerlerini dualar bitiyodu tekrar baştan alıyordum ve birden yok oldu.yatağımdna sıçradım ki kardeşim yerinde uyuyo .çığlık attım sonra annem geldi anneme kızıyodum okadar bağırdım niye duymadınız gelmediniz diye.annem güldü. karabasanlar gelmiş sana dedi.gece uyurken dua et bildin sureleri oku öle yat dedi.hee tabi yusuf yusuf olduğu için tek yatamadım sonları.bi kaç kez daha oldu.artık alıştım öle bişey olunca hemen dua okuyom.geçiyo :) özellikle genç kızlar ve delikanlılara olurmuş öle derler:D

işin ilginç tarafı ne biliyomusunuz bunlar saniyelik şeyler en fazla 3-4 saniye bu kadar kısa sürede nasıl okadar duayı okuyo insan şaşırıyorum.yaşamasam inanmam böle bişeye .

ben yaşamadım ama inanıyorum...hoş 5 ay öncesı saçmalık dıodum ya neyse..kuzenımın başına gelmiş..belki ruhsal bı sorun ama var öle bişe bence..;)

zeynep ablama katılıyorum arkım anlatmıstı arkımın abisine karabasan gelmiş sonra
odanın ışığını acmıslar abisi çözülmüş

ben de inanmıyordum ama bi kaç arkadaşım yaşamış..ondan sonra inandım walla..bi de o anda kızın aklına ben gelmişim kız can çekişiyor ama beni düşünüyor...Gözde die bağırmış ondan sonra karabasan bırakmış yanii..:DYaw ne mubarek insanım yaww besmele gibi...:D:D

ben yaşamadım ama bi gece arkadaşta kaldık o gece arkadaş saat 4 te beni uyandırdı kızım deminden beri bağırıyom sana nasıl duymazsın nasıl derin uyuyon falan kara basan geldi bana falan diye ışığı yaktığımızda kızın sırtında küçük bıçakla yapılmışş kesikler vardı ve kanıyodu ama ben hala onun bana şaka yağtığını düşünüyom başıma gelmediğinden inanmıyom

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri