Kaptanın seyir defteri

dekatankado

Kayıtlı Üye
15/06/2015 PAZARTESİ

06:00'da kalkıp işe gitmek bana çok zor geliyor. Sabahları erken kalkmak agresif olmama neden oluyor... Kalktım, dışarıda yağmur yağıyor hava kapalı olunca canım daha da sıkkın oluyor... Konuşasım bile gelmiyor.

13:00 sıralarında bankaya gidiyordum, tam park ettim o sırada başka bir araçta arabayı koyduğum yere koymaya çalıştı. Oraya ben koyacaktım, sen kimsin çek arabanı dedi. Çekmiyorum kimsin lan sen dedim. Ben Savcıyım dedi. Baban sana savcı olmuşsun ama adam olamamışsın demedi mi sana anlaşılan adam olamamışsın görmüyor musun yer dolu başka yere koy arabanı dedim, bankaya girdim. Sonra iki polis yanıma geldi, nezarete götürdüler. 2 saat nezarette kaldım sonra da serbest bıraktılar. Arabamı çekmişler, bir de park cezası kesmişler. . Yedi emine gittim arabamı kira çekici parası ödeyerek geri aldım. Bir de nurtopu gibi dava sahibi oldum.

Bir daha savcı-hakim ile dalaşılmayacağını da tecrübe ederek anlamış oldum.. Giden zamana mı yanayım, yediğim cezaya mı, patrondan yediğim fırçaya mı bir adamın hiç mi işi doğru gitmez...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri