Kapak Sözleriniz ?

endLesS

Webmaster
Duyduğunuz Kapak Sözleri Buraya Yazabilirsiniz ..

" Vayy Güzelmiş "

dedirtecek sözleriniz varsa ekleyin olsun bitsin

İçinde mümkün olduğunca Argo kullanmamaya özen gösterin ..

Hadi bakaLım

Flood Yasaktır .

Flood : aRd arda mesaj yazmak

Son düzenleme:
---Rahat oL YavRum Geçmiş Beni Yıqmaz ! Ama Kendine DiKKaT éT . GeLecek Bu KaDaR İnsafLı oLmaz ~ ;))

---вiя iηSaηı кaγвєтмєк iSтiγσяSaηız, 'ςσк Sєωiη' ! кєηdiLiğiηdєη defσLup qidєя zaтєη..

---> Kapak Sözleriniz ?

B!r şair demiş ya " sEn GiT aŞk bAnA kALsIn " Bende diyorum ki " bEn kENdiMe yEtErİm sAhTe aŞkıN sEnDe kALsıN . . .!

---> Kapak Sözleriniz ?

heRşey biR İnsani sewmekLe bşLaR demiŞ Usta.. buRaLarda heRşey biR İnsanı sewmekLe bitiyoR.!

---> Kapak Sözleriniz ?

Eski Sevgilimi Gördüm Sokαktα, Dedi ki; ßen Hαlα Eskisi Gibiyim.. Dedim ki; Kusurα Bαkmα dα, ßen Eskici Değilim..! (;

---> Kapak Sözleriniz ?

Sen sussana beyin hücreleri olan biz düşünmeye çalışıyoruz.

---> Kapak Sözleriniz ?

Umrumda değil kimse . ~ Şimdi çekil önümden mümkünse ?

---> Kapak Sözleriniz ?

Bütün hayatı boyunca,oyuncak AYI'ya sarılıp uyuyan bir kızı, büyüdüqünde sevqili seçimi yüzünden eleştiremezsin.. :D :D

---> Kapak Sözleriniz ?

Bizde Yanlış Olmaz Kardeş, Olsada Yanlışlıkla Olmuştur;)

---> Kapak Sözleriniz ?

Kendime yeni bir sayfa açtım içinde sen yoksun.Kalbim hayvanat bahçesi değil ki içinde köpekler olsun. ~

---> Kapak Sözleriniz ?

Nє 'REKLAM' Yαpαяız GörmєmişLєr Gibi.Nє dє ÖvünüRüz "SONRADAN GÖRMELER" Gibi.Biz Sαdєcє "ŞÜKREDERİZ" Gєяєktiği Gibi ;)

---> Kapak Sözleriniz ?

Özenti olmadık diye adımız çıkmış garibe..Kim nasıl bilirse bilsin bizim varlığımız yeter aleme.. ;)

---> Kapak Sözleriniz ?

Kedi Köpek beslemekle Hayvan sever olunmaz Hayvan sever Dedigin Benim Gibi Koynunda Yılan Besleyecek

---> Kapak Sözleriniz ?

Çişimin gelmesi gibiydi gidişin. Ne kadar seni içimde tutup gitmene engel olabilirdimki...

---> Kapak Sözleriniz ?

Sana söz hayat..!!!!
Bundan sonra kimseyi göz cukurlarima ekip,
büyümesi icin gözyasi dökmeyecegim.!!!

---> Kapak Sözleriniz ?

Aklının Almadıgı Hayallerle Degil,Kafanın Basmadıgı Gerçeklerle Yaşıyorum

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri