Kandırılmak denmeli buna.

Sylice*

Bayan Üye
Bunu pek kişiye açmadım, içimde sıkıntı olan bir konuydu.
İtiraf bölümünü görünce durmadım ve yazmaya karar verdim.
Olayın üzerinden tahminen 1,5 sene kadar geçti. Orta okul son sınıftayken okul değiştirmek zorunda kalmıştım. Yürek işte, oraya gittiğim gün tam yan sıramda oturan birine aşık oldum. Adını vermek istemiyorum, eskide kalmış biri. İlk başlarda bayağı iyi arkadaş gibi davrandı bana. Sınıfın makara grubunun ana karakterleri gibiydik, 2 ay boyunca bayağı yakındık. Hatta şu sınavlardan kurtulma partisinde beraber bile dans etmiştik. Ne hoş, herkes bizi yakıştırıyordu ve ben bu sürede ona bayağı bayağı aşık olmuştum. Birgün şuanki en yakın arkadaşım Alp ile basket sahasında oturup sabah sabah ilk tenefüste kolaları yudumlarken sınıfın ebelerinden olan Seda gelip 'Bugün sana bir çıkma teklifi gelebilir' diye beni fitilleyince tabi bende devreler kopmuştu.Sonrasında ise teklif edecek kişinin O, olduğunu öğrendim. Cuma günü okul çıkışında bütün sınıfın, abartısız bütün sınıfın önünde diz çöküp teklif etmişti. Birkaç gün gayet iyiydik, hemen ardısıra gelen Pazartesi günü sahada oturduk eğlendik güldük. Sınıfın babacanı Barış gelip O'nunla ilgili 'Öylesine çıkıyor olabilir, ondan beklenir.' demesi içime kurt düşürmüştü. Hemen o tenefüste yanıma geldi. Yüzüm düştüğünden canımın sıkkın olduğunu anlamıştı tabii ki. Ne oldu, ne olmadı sorularından sonra yüzleşme vakti gelmişti. 'Barış'ın dedikleri doğru mu?' diye sordum bütün cesaretimle. Verdiği cevap 'Üzgünüm Su.' olmuştu. Tabi saflık, anlamadım. Sonrasında aynı cevap tekrarlanınca jeton düştü. İşte şaşkınlık ve şok sadece 'peki' dedim o kadar. Peşisıra gelen tuvalete koşma, 1 ders boyunca 3-4 kız eşliğinde kalıp ağlama ve bir bayılma beni yıpratmıştı. O olaydan sonra hayatımın 3-4 ayı yok gibiydi, abartısız. Hala unutamam o günleri, ama beni öldürmeyen acı bana güç verir olayına uymayı deniyorum. (;

---> Kandırılmak denmeli buna.

Çıktığın Kişiyi Tebrik eDerim Cesaretinden Dolayı.

Her Baba Yiğidin Harcı Değil Onu Söylemek.

15 yaşndasn 1.5 yıl önce oldu bu olay :S
13 yaşında aşk. En itirafı bu olmalı

sen sadece askınn kurbanı olmssn öldürmeyen duygular güçlendirr bende tattım.
o kişiyide tebrik ediyorum. helal yani

Evet, 13,5 14 civarlarında olmuştu.
O zamanki hislerime göre aşktı, yada etkilenme. ;D

way be.. cocuğu cesaretinden dolayı kutluyorum..
gercektn cok zor durum.. bunu söylemek birseyi ifade etmez belki ama Üzülme :s

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri