Kalem kagida düsünce :)

choco stick

Bayan Üye
evet ne yazikki ilk günlügüm basarisiz oldu...yeni bir sayfa yeni bir baslangic....
bugün abicimin dogum günü...
cumartesi partysini yapicaz haberi yok:D vah garibiim aradim "abicim napion" dedim "napiyim be kelebegim dogum günüm ama kendimi ck kötü hissediyorum" dedi "tabi insan yaslandikca kötü hissedermis :D"dedim :D cvp: "gözüme gözükme" oldu hehe

bugün gidip pastasi icin malzemeleri alicam sari kirmizi ultrAslan pastasi hediye edicem :D insallah beceririm bide o var :D huhu :D ay seviyorum abimi ya :D

sonra kardesim kankam uzak, 60km uzaklikda bi yere gidicez gezicez aksamada antraman var :D ay cok seviyorum herkesi :D

neyse görüsürüz hadi bakalim kapanma bidaha he :D

Son düzenleme:
---> Kalem kagida düsünce :)

Günaydin

ben simdiden gün boyu ne yasicam yazayim cünkü vaktim olamaya bilir bu aksam :)
dün o kadar yorgundumki yati yatmaz uyumusum.isten cikip arkdim ve kardesimle gittik geldik sonra biz 7 de antramana gittik hertarafim agriyo :D dün biz abarttik yine :D
bugün önce is ten cikicam, abimin hediyesini hala almadim:D ona gidip bi kac sey bakip almayi düsünüyorum. pastasi icin malzemeler almam gerek.ondan sonra saat 4-4bucuk gibi spor salonunda olmam gerek antramana yetismeliyim :) antramandan sonra yengemi alip bize gecicez. yaprak sarcaz,pastayi hazirlicaz,börek felan baya bi zaman alicak...

ondan sonra bi ara uyumayi düsünüyorum cünkü buna su aralar acayip ihtiyacim var :) 7gündür calisiyorum yoruldum artik :D

ya bugün kalktigimda yne aklimda bin cesit seyler vardi...ben türkiyeyi cok özledim :( zaman gelse keske ve bende gitsem :(

neyse hadi bakalim gün boyu forumdayim görüsmek üzere;)

selam...
evet dün gelemedim :( dün yaptiklarimi nasil bir günde yapa bildim hala aklim almiyor :) neyse oldu bitti...abime pastamizi yaptik gidicekdikki beyfendi baska sey yapicakmis evde yokmus bende sinir oldum pastayi kestim komsuya felan götürdüm.damarima basiyor böyle yaparak biliyor o aksam onlara gidicemizi yok ya isim cikti yarin grsrz.gitmicem! bugünde ben gitmicem ertesi günlerde gitmicem! sinirlendirdi beni! tüm planimi alt üst etti bende kalktim aksama amcamlara gittim 1 bucuk saat felan amcamlardaydim. güldük eglendik eski günleri hatirliyarak....o degil hani deseydi görüsemicez isim var tmm derdim arkdlarimla takilirdim ama yok beyfendi en nefret ettigim seyi yapip en son dkk da isim var diye msj atiyor! niye aramiyor! ariyamaz tabi biliyor huyumu! sustum hic birsey yazmadim bu ona yeterince cvpdir!!!!! ay bak yine gerildim ben :D neyse bugün kankamlarla görüsürüm büyük ihtimal antramana giderim sonra dus felan alip kankamlarla takiliriz 90% baska bisey yapicamizi zanetmiyorum :D neyse hadi gün boyu forumdayyim <3

selamlar olsun,

biliyorum evet en son ne zaman yazmisim ama inan hic iyi degildim.
kafa agrisi,migde bulantisi kisaca grip!
pazartesi sali bide calistim o halimle hic kalkicak durumum yoktu iyice kötülesim,carsamba persembe izinliydim tüm gün evde yattim,arkdlar felan geldi ziyarete ama kendimi hic iyi hissetmedim yattim ama nasil uyudum bilmiyorum bi yanim uyanik bi yanim uyuyordu sanki..neyse bugün biraz daha iyim eve gidip uyurum aksama arkdlar gelicek sagolsunlar hic bos birakmiyolar.
neyse gözlerim yine yanmaya basliyor :S grsrz

$$$$ttttt günaydin xD

bugün nasil herseyi hall edicem bilmiyorum ama bi sekil artik hall olmsi gerek.
simdilik is yeirndeyim is yok patlicam skintidan!
vay arkd bu ne böyle ya ! arkdlarda bos bos oturuyor facede karsilikli okey oynuyor xDbnde gectim foruma :D...bugün cok isim var cok...3 de is den ciktiktan sonra eve gidip kendime biseyler hazirlamam gerek, 4´e dogru antramanim var offf offffffff...hazirlanip giderim artik aksam bide Galatasaray ´min maci var...
dün yengem aramis! zülos niye hic aramiyor diye ben antramandaydim...abime hala cok kirginim hic yazmadida artik bende bisey demiyorum.gercekten kirdi beni...evlendiginden beri taniyamiyorum ben onu :( benim abim gitti yerine bam baska biri geldi...tamam evlenmeden öncede böyle giciklik yapip tavirlariyla beni delirtirdide saka oldugunu biliyordum...simdiki tavirlari cok ciddi hele ki herseyi ben daha iyi biliyorum taviri beni cildirtiyor!!annem kiziyor o senin abin diye evet benim abim ama beni neden kimse anlamiyor?! ben öyle birsey yapsam ne olurdu?! resmen abim gittikce degisiyor ve benim abimmi diye dönüp her seferinde 2-3 kez bakmak zorunda kaliyorum! insallah birgün hatasini anlarda bizi ne kadar kirdigini fark eder

evet...
ben gel-dimmmm
her gören zülo$ nerdesin ya diyor :D
nerdeyim bea :D iste burdayim
saka bi yana isler o kadar yogunduki toplanti vs vs vs
her 2 güne bi baska yerdeydim cok sükür bitti rahatim artik
bi ara hastaneye yattim ciktim
ciktigimin aksam is yerine gittim calistim ondan beri calisiyorum :D kac gün oldu
dogru dürüst uyumayali haberim yok
haftaya cumartesi/pazar izinliyim cok sükür
artik burdayim efsane geri döndü diyorum :p saka saka :D
grsrz

wuhuuuuuuuu :61::184:
carsambayi baglayan persembe gecesi saat 3.30 da ablam gibi sevdigim bi anda ciglik atti...hepimiz tabi korktuk ne oldu diye...ben abla iyimisin derken ambulans diyordu sadece :D ablamiz hamileydi ve artik vakit geldigini anladik...gittik enisteye adam hiccc oturmus oyun oyunuyor eniste kalk bebek geliyor diyoruz yok ya daha zamani var diyor...önceden böyle bi saka yapmistik inanmadi dedim bana bak kalk bebek geliyor ambulans geliyor aradik adam nasil yani ciddimisiniz diyor he ablam icerde bagiriyor duymuyormusun dedik ahahha eli ayaga birbirine dolasti napcam ben ne aliyim ne yapiyim
dedik artik sen kendini getir biz herseyi aldik hazirlikliydik 3 haftadir dedim ve gittik hastaneyeeee...ama tabi kücük bey iceride rahati iyidi gelmek istemedi basinda bekledik ben sabah 9 a dogru eve gittim dus aldim tabi öglen calisicam ama hic uyuyamiyorum...tel basindayim durmadan bi ara uyumusum annem kaldirdi ise gitcen diye kalktim tele sarildim yok cocuk hala cikmak istemiyor...dedim ah kücük bey ahhhh sen gel sorucam sana bunu...ablamla konustum cani cok aciyodu :( e guzum gel artik yani demi dedik....ise geldim hala teldeyim...tesadüfen benim kardesimde ebelik icin staj yapiyodu tüm gün onunlaydi...gece is den cikinca gidiyim dedim eniste bosa gelme herkesi eve gönderdim git uyu gelmeye niyeti yok sabaha kadar beklicekler yoksa zorla cikarcaklar cocugu artik dedi koptum ...38 saat uyumamista eniste bey :D dedim eee ne ögrendik fazla oyun oynamicakmisin:D saat gece 3.15 telefon caliyor ben öyle bi uykuya dalmisim ki 6 da kalkicam ise gelicem. actim sadece hi dedim bebek aglamasi onunla bi anda gözlerim acildi...GUZUM BENIM DÜNYAYA GÖZLERINI ACTI :184::151: 13 saate yakin bekledik....kurban oliyim seni yaradana ...daha göremedim hatta inanmicaksiniz ama ismini bile bilmiyoruz cünkü yeni anne baba söylemiyolar hepiniz gelin ondan sonra diyolar catlicammmmm..simdiden kavga basladi yok galatasarayli olucak yok besiktasli olacak diye :D acayipler ya bunlar birisi direk hastane cikisi galatasaray takimini götürmüs dedesi direk bjk götürmüs hahaha alemler iste :D .fotografda yüklemiyorlar.neyse uzun lafin kisasi

birtanemmm hos geldin hayatimiza sen bizim minigimizsin el üstünde tutulcaksin bundan emin ol...o kadar cok dayilarin amcalarin teyzelerin halalarin varki anlatamam :D vay arkd biz ne büyük bi aileyiz diyeceksin :D
rabbim seni nazarlardan korusun, uzun ömür ve saglikli bi yasam versin...hep bizimle olman dilegile guzummmmm seni cok seviyoruz hepimiz :D bu arada biz seninle anne karninda nisanlandik tmmi nisanlim benim:D

canim ablam kim bilir ne kadar yorgundur simdi :( kiyamam ben ona ya :(
enisteme oh oldu oynamasaydi saatlerce :D yok ya onada yazik....

:106:

fotosunu cekince yüklicem isminide söylerim...

ay cok mutluyummmmm

Ilyas Kaan

o kadar tatliki allah nazarlardan saklasin...
Daha kücücük insan dokunmaya korkuyor.
dün cok agliyodu onun her aglamasinda icimiz gidiyodu.
kiyamam ben ona ya :(

Rabbim onu nazarlardan korusun ve her cocuk isteyene bi evlat nasip etsin.

ilk iki üc arkd gitmis ordalarmismis. sonra ben gittim annesinn kollarinda yatiyodu ufaccik minnacik gözlerim doldu.normalde doktorlar bebek sahibi olamicaklarini demisti ama Allahtan ümit kesilmez iste.Ablami öptüm ona dokunmaya korktum ablam kucagina alicanmi dedi ama alamadim incitmekten cok korktum...sonra arkd bana sarildi cok duygulandigimi anladi ve o an tek tek göz yaslarim akti. aslinda hepsi sevinc göz yaslari oldugunu biliyolardi ama onlarda dayanamaid sonra durdular durdular ay yeter ruhum daraldi iki kisiden biri agliyo yeter bi bebek bi siz yeter :D dedik tmm tmm eee bebegin ismi ne...diyemem son kisi eksik bakiyoz bakiyoz samet - burda, toprak -burda, selen - burda,tayfun - burda mina - burda eeee kim eksik tabiki her zamanki gibi salih bey. artik telefona dadandik hepimiz birisi ariyo öteki msj cekiyo 20 dkk sonra gele bildi noluyo bea diyo..sonra bebege bakti ay canim bnmmmm bakin bakin bu yüzü unutmayin bi 10 sene sonra bjk de oynicak bu dedi...hepimiz bi ters ters baktik bu yüzü unutmayin sanki gidiyoruz her neyse :D eee abla sen nasilsin? bu niye sarisin bunun rengi degisicekmi ayni almana benziyor vs gibi sacma sorular sordu...e cocugun babasi alman ( müslüman oldu) herhalde sarisin olur xD salihhh diyince sustu sonra eee son soru ismi ne :D hay allahim biz neyi bekliyoruz sanki dedik gelsen sussan ismi ögrensek.. :D he tmm dedi...sonra ablam söyledi ILYAS KAAN bizi catlatacakdi :D evet arkdlar kizlar ablalar teyzeler bu cocuk benim nisanlimdir dokunmayiniz dedim:D ki ben bile dokunamiyorum
ay uzun lafin kisasi

rabbim tekrar anali babali büyütsün allah nazarlardan saklasin
uzunnnnn uzun ömürler versin allah´m .

bi ömür boyu bizimle olman dilegile Ilyas Kaan seni seviyoruz

İlyas Kaan Hoşgelmiş. Allah analı babalı büyütsün.
Günlüğün hayırlı olsun, mutlu günlerini paylaşman dileğiyle. :80:

günaydinnnnnn....

uykusuzum :( uyumak istiyorum ay yarin izinliyim cok sükür kac gün oldu diye arkdlara soruyorum artik gözlerimi acamiyorum :)
dün öglen askimin yanina gittim gülüyodu oy kurban olam sana bennn diyince gözlerini acip bakti oy oy oy :D coraplari cok büyük geliyor diye carsamba günü corap almistik minnacik. tulumuda kocaman geliyor :Dama neyseki ablam öteki esyalari giydiriyor :D ASKIMMM BENIM YA :D dün gittim hastane yine fulllll house oda dolup tasiyor resmen hemsireler kovdu kovacak :D Almanlar ne anlar ya dedik ters ters bakiyodu hemsire hanim. dün gece enistem eve yanliz gidiyor diye isyan etti :D ahaha koptuk ya kücücük cocuk gibi ben gitmek istemiyorum banane diyip durdu sonra hüso amca kalk olm git evine allah allah ya sabir ya sabir deyince :D tmm gidiyom dedi :D ama facede hala isyan ediyodu koptuk ya sonra bizde kovulduk ben antramana gittim arkdla sonra eve gectim annemle küsüm :S konusmuyoruz ...kendi kendine triplere girdi ya sinir oldum yine gerdi beni susuyorum simdilik :)

neyse ben isime döneyim birsürü is var bugün son gün saatleri sayiyorum
countdown last 6saat ve 48dkk :D

günaydin yerine iyi geceler demek isterdim..
off :( feci sekilde yorgunum 2 bucuk saatlik uykuyla duruyorum...
bidaha gece 10 bucukta sinemami? asla!!!! bide bu kadar uzun süren filmmi o saatte? aslaaa...!!!!
1 haftadir babam ve arkdi sinema icin ugrasiyolar evet bilet bulmayi basarmislar FETIH 1453 filmine ama tabi kendilerini düsünüp calisanlari düsünmeyip gece 22.30 a almislar biletleri...gördügümde baka kaldim film 165 dkk sürüyor...165+ön reklam felan oldu 3 saat!
Dün sabahciydim eve gittim ama dünkü yorgunluk iste 1 saat zar zor uyuya bildim gündüzleri pek uyuyamiyorum.
20:30 da yola ciktik gittimiz sinema 75 km uzaklikta bizim buraya türk filmlerini getirmiyolar.neyse gittik münihde dolaniyoruz gece saat 9 bucuk annemler alisik olmadiklari icin münihdeki geceye :D sasirdilar amowww bu kizlar nasil dolaniyor böyle felan filan :D pelin kardeslerim ve ben gülmeden edemedik. önce kahve icmeye gittiler bana 1 litre kahve verseler uyanmazdim :D sinemaya gittik tam böyle uykuya daliyorum film daha baslamadi arkadan biri "pardon hanimefendi sacinizi cektim galiba" dedi...döndüm "hiii sorun degil beyfendi"dedim bi baktim arkdlar...vay arkd burdada sizden rahat yok bea dedim...Neyse bi 15-20 dkk reklamdan sonra film basladi. gercekten cok güzel bir film olmus emege saygi ve helal olsun diyorum...yani mehmet han´in ogluna sarilisi esnasinda aglamisim:D uyuyamadim cok heycanliydi! basladigindan beri tüglerim diken diken oldu...zaten kitaplarini okumustum osmanli zamaninin...FATIH SULTAN MEHMET HAN! Vay be ilk basta demisti ben herkes gibi bos Sultan degilim ben MEHMET Han´im!
helal olsun gercekten adamlar inanmis ve basarmis...hala etkisindeyim vallah :D
neyse tam saat 1 bucukta film bitti 3 Saat...
vucudumda 3 yerde kirik oldugu icin pek oturamadim ya kaburgam batti yada boynum sancidi...
sali günü doktora gitmistim boynum agriyo diye vay arkd 1 senedir doktorlar ilac veriyo igne yapiyor gönderiyor
adam bi kac dokunmada anladi:D 1.kaburga kirilmis nasil becerdin? - bilmiyorum . kafa tasini tutan sol taraftaki kemik yerinden cikmis nasil becerdin? - bilmiyorum :D bi kemik daha cikik dedi ya :D anlamadim onu...´doktorun dedigi tek laf: sana diyecek bisey bulamiyorum zülal :D
cok severler ya doktorlar beni kolay kolay gitmem gidincede böyle seylerle karsilasiyorum :D neyse simdi fizik tedavi görüyorum ama bakalim doktor amcam baya sürecek diyor:D neyse
müsteriler bastirdi ben kactim gelirm yine

11 gün yatagima hasret, evime hasret, aileme hasret...
acil ucus almanyanin öteki ucuna toplanti üzerine toplanti 3 gün dediler 11 gün ordan oraya ordan oraya. kafayi yemek üzereydim sabah 8 de geldim direkt büroya gectik dosyalari halledeyim gidip eve uyicam iki gün boyunca hic bisey görmek duymak istemiyorum. mümkünse beni bi daha toplantiyada göndermesinler gözlerimden uyku akiyor bedenim dinlenmeyi özledi :( ailemi özledim.abimi delirtmeyi özledim abimin delirtmesini özledim hatta kavga etmeyi bile özledim.
:(

üni yolcusu kalmasin dayyyt :D gecen hafta üni basvurum kabul edilmis ay cok mutlu oldum anlatamam. Ama var ya bu is beni cok yormaya basladi eylüle kadar artk disimi skcam baska care yok surda ne kaldi 5-6 ay :p vay be :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri