Kağıda Dökülenler..

melihyilmaz33

Kayıtlı Üye
2 ay gibi bir süre önce bir konu açmıştım "Ümitsiz bir aşk mı yoksa?" bu yazdığım mektubu aralık ayında onun için yazmıştım ama ona yollamaya hala cesaretim yok,çünkü ona karşı olan duygularımı ögrendikten sonra benimle tüm irtibatını kesti,yüzüme bakmıyor.Sizce aşağıda yazdıklarımı ona ulaştırmalı mıyım?

Bana inanmak istemeyeceksin,inanamayacaksın belki de ama ben yine de bunları yazmak istiyorum.Belki okumayacaksın,yırtıp atacaksın lakin içimden geçenleri sana yüz yüze söyleyemesem bile yazı ile ifade etmek istiyorum.28/04/2008 tarihinde tanıştık seninle,ilk başlarda pek samimiyetimiz yoktu seninle zamanla samimi olmaya başladık.Çünkü ilk başlarda birbirimize karşı iki yabancı gibiydik,zamanla oluşan ortamda birbirimizle kaynaşmaya samimi olmaya başladık.Sana karşı hata da yaptım hatta,kadro değişikliğimizin ardından sanki benim yerime zorla geçmişsin ben istemediğim halde geçmişsin gibi muamele yaptım,halbuki anlaşarak değişiklik yapmıştık.Ama benim eşşekliğim yüzümden,*****lığım yüzünden sana karşı hata yaptım bunun için senden bir kez daha özür dilemek istiyorum.Bunları neden yazdığımı hatta bu sayfaları neden okuğunu sana itiraf etmesem bile sende biliyorsun sana karşı ilgi duyduğu mu,hoşlandığı mı belki de bu sayfaları okuduğunda ben herşeyi itiraf etmiş olurum,sen benimle hiç konuşmuyor olursun ama lütfen tamamen oku sonuna kadar oku bitir bu yazdıklarımı lütfen…
Söylüyorum işte senden hoşlanıyorum,ilgi duyuyorum sana,seni sevmek istiyorum,ellerini tutmak istiyorum.Hayallerimde yaşattığım mutluluklara seninle birlikte gitmek istiyorum.Geçmişte yaptığım hatalar var kendi adıma,bunların adları ise en yakın arkadaşın Ayfer,sonra fulya,sonra seher,sonra özge,senin nazarında belki de ben her gördüğü kıza yazan salağın tekiyim.Ama öyle olmağını sana anlatmak istiyorum.İnanmanı beklemiyorum ama içimdeki masumluğu,saflığı,doğruluğu görmeni istiyorum ufak bir umut olsa da.En yakın arkadaşın ayfere yazdım,aslında gerçeği söylemek gerekirse neden yazdığımı ben bile anlayabilmiş değilim.12/12/2010 tarihinde Ahmet ARIKAN’ın düğünün de bir defa dans ettikten sonra yalnız olduğu mu hissettim,insan duygusal açıdan birseyler paylaşmak istiyor.Bu yüzden o yalnızlığı mı anladıktan sonra karşımda duran ilk kişiye yani ayfer’e yazmaya başladım.Seviyor muydum dersen hayır sevmiyorum,sadece yalnızlık duygumu Ayfer ile kapatmak istedim ve bunu Ayfer anlamış olacak ki olmaz dedi,çocuksun dedi,yürütemeyiz dedi aslında Ayfer hep haklıydı çünkü Ayfer bana hayır dedikçe o benim için ulaşılamaz zirve haline geldi ve o kaçtıkça ben kovaladım kendi egolarım ve arzularım yüzünden,ve bu işe seni de bulaştırdım,aracı ettim keşke o gün öyle birsey olsaydı,başıma bir iş gelseydi de seni bulaştırmasaydım bu işe hayatın ne getireceğini bilmediği için insan sonra böyle zor durumda,çaresiz kalıyor.Ayfer’e ilgi duydum kabul ediyorum ama egolarım yüzündendi bu ilgi başka birsey yoktu bunu sonradan daha iyi anladım.
Fulya konusu ise bambaşka,fulya bana yavşadığı için erkeklik duygularım kabardı abuk subuk macera peşinde koştum.Özge ve seher de öyleydi aslında,sadece erkeklik duygularımı onlar üstünde kontrol etmek istedim,lakin hayatıma aldığım kızların hiç biri geleceğe dair birsey göstermiyordu benim açımdan çünkü ben sevme duygusunun bile daha ne demek olduğunu tam bilmiyorum,yaşayamadım doğru düzgün,hep egolarımı dindirme peşinde koştum,durdum.
Bana ne söylesen,ne desen haklısın çünkü 4 senedir tanıyorum seni hiç bu şekilde gelmedim sana ama gelemezdim de benden büyüktün yaş farkı vardı aramızda daha karakterim ,benliğim tam oturmamıştı yerine ve şimdi oturdu belli bir yere geldim kendi içimde ve sonrada sana geldim.
Geçmişte yaptığım hatalar,sicili mi kabarttı biliyorum,sen beni arkadaş olarak gördün hep lakin bende öyle ama insan bilemiyor ki kendine göre mutluluğun burnunun dibinde olduğunu,geçmişte sana karşı birsey duyduğumu söylesem aramızda birsey olmazdı ki,çocuk aklımla,çelimsizliğimle yürümezdi hiç birsey.Artık belli bir yaşa geldim,sende öyle çünkü insan büyüdükçe daha iyi kontrol edebiliyor aşk üzerinde mantıklı olmayı.
Bana karşı nasıl ilgi duymaya başladın,nasıl hoşlanmaya başladın dersen anlatamam hic birsey belki kelimeler yetmez,belki de dilim dönmez,anlatmaya da korkarım inanmazsın diye ama var işte yüreğimde sana karşı kopan fırtınalar var.Bunları sana anlatamam belki ama gelip görmeni çok isterdim.
Arkadaşlık aşk’a dönüşebilir demiş yazar,simdi sen her arkadaşına da dönüşmez ki diyeceksin,her arkadaşıma dönüşmedi zaten,arkadaşlarım kim benim; sen,bayram,simge ,ömer,mehtap başka arkadaşım yok ki benim zaten diğerleri arkadaşım bile değildi benim,herkes arkadaşın olabilir ama bazıları gerçekten arkadaşın olur ,benim gerçekten olan arkadaşlarım 5 kişi,şimdi aklına mehtap konusu gelecek onu anlatmayacam bile istersen mehtaba sorabilirsin onun peşinde neden koştuğumu çünkü mehtap’ta biliyordu ilk aşkımdan ayrıldıktan sonra onun boşluğunu mehtap ile doldurmak istediği mi.Ağlamalarım,kendi mi perişan hallere düşürmem o boşluğu dolduramamış olduğumdandı,ama dediğim gibi belli bir yaşa geldik artık karakterim oturdu yerine aşk’ın sevginin ne olduğunu daha iyi anlıyabiliyorum artık.
Sana karşı ilgi duyuyorum çünkü sen kendimden bile fazla güvendiğim,dobra,sadakatli,delikanlı bir kızsın.
Senden hoşlanıyorum çünkü gözlerinin o buğulu bakışı senden başka hiçbir yöne bakamama neden oluyor.
Ve
Ben,seni seviyorum çünkü ben içimde ki ruhu seninle özleştirmeye başladım.

Bunları okuduğunda ben daha belki hic birseyi itiraf etmemiş olacam yada itiraf etmiş sen benle konuşmuyor durumda olacaz ama senden ricam bu eline geçipte okuduktan sonra lütfen söylemek istediğin şeyleri telefon aç yada yüzüme karşı söyle..

Melih Y.
22/12/2011

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Kağıda Dökülenler..

ßenCe yoLLa . Sonsuza Kadar ßitse ßiLe Onu Kazanmak için Gösterdiqin Çaßa Yüzündeki Teßessümü Arttırır .. yoLLamazsan Ömrünün Sonuna Kadar PişmanLık DuyarSın ..!

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri