KaFaM aLLaK BuLLaK ! NoLuR FiKRiNiZi SöLeYiN :'(

damlaaa

Kayıtlı Üye
dün ayrıldığım sevgilimin kankasının bnmle ilgilendiğini düşünüorum. bi arkimin sevgilisini seviorum ! snce napim ! ona sölesem sence napar ! gibilerinden bir sürü soru sordu ! kızı tarif ettiği kadarıyla ben olduğumu düşünüorum . ilk kendime saçmalama dedim ama arkilerimde o sensin diolar!

Ve iTiRaF eDioRuM Bu iLgiSi KaRşıLıKsıZ DeiL ! :6:

Aramızda hiçbişiy olamaz ! Olmaması gerekiyo ! sonra arkamızdan knuşmalarımza katlanamam ! Nie DaHa önCe TaNışMaDıK SanKi ! :6:

ßenDe SeNi SeVioRuM TaMeR ' Mm :83:

---> KaFaM aLLaK BuLLaK ! NoLuR FiKRiNiZi SöLeYiN :'(

çok karışık anLadıqıma qöre sewdiqin kişi eski sewqiLinin kankası öLemi.. ??

arkadasının kankası senı sevıyor ve sende onu sevıyosun :/

kendıne yakısanı yap derım ben :160:
neyı yakıstırabılıyosan kendıne onu yap

arkadasının kankası senı sevıyor ve sende onu sevıyosun :/

kendıne yakısanı yap derım ben :160:
neyı yakıstırabılıyosan kendıne onu yap

kızın kafasını iice karıştırdın hee :D

cnm bnCe kaLbinin sesini dinLe eqer sana deqer wericek biriyse seni qercekten sewiosa we snde onu sewiosan denemekten ne cıkar ama bunu eski sewqiLin duuyduqunda ne yapar biLemiorm doqrusu :rolleyes:

Kutsinin bi şarkısı var biLirmisin? :)

Aşkın gururu cart curt :)

Hangısını seviyorsan peşinden git...

cnm bnCe kaLbinin sesini dinLe eqer sana deqer wericek biriyse seni qercekten sewiosa we snde onu sewiosan denemekten ne cıkar ama bunu eski sewqiLin duuyduqunda ne yapar biLemiorm doqrusu :rolleyes:
Kalbinin sesi ikiLemde kaLmıs .

eN BüYüK KorKuMDa o ztN ! KeNDiMi GeÇtiM TaMeRi DüŞüNüRSeK aRaLaRı BoZuLCaK ! SaoLuN YhA :(

o kadar kolay dıyosun :D

Belki sana oyun oynuyorlar seni deneyebilirler.

Belki sana oyun oynuyorlar seni deneyebilirler.

evt bunuda düşündüm ! eski sevgilimide işletiorum şuan ve ona verdiğim değerden utanıorum ! öle bişiy olsa tamer bu kdr gizlemezdi direk söler bni denerlerdi ama sölemio sevdiğim kızdan emin olmam lazım dio alide pek umrunda deil !

evt bunuda düşündüm ! eski sevgilimide işletiorum şuan ve ona verdiğim değerden utanıorum ! öle bişiy olsa tamer bu kdr gizlemezdi direk söler bni denerlerdi ama sölemio sevdiğim kızdan emin olmam lazım dio alide pek umrunda deil !

canım bu zaman da aşkı oyun yaptılar.Sen en iyisi onlardan uzak dur.Benim düşüncem bu;)

offf tam bi girdap :s

bnde arklara katılıorum uzak dur tatlım altından başka şeyler çıkabilir zor bi durum ama :s

GeRçeKTeN ÇoK SaoLuN ! DüN TaMeRLe CiDDi CiDDi KoNuŞTuK ! o kdR KiŞiYi KaRŞıMıZa aLaMaYıZ DeDiM KiMMiŞ onLaR Die SoRDu ! ZtN oDa KaRaRıMa SaYGıLı ÇıKMıYoRuZ aMa SeVGiLiDeN FaRKıMıZ YoK ! HaYaLLeR KuRuYoRuZ aşKıMıZı BeLLi eDioRuZ KıSKaNıoRuZ Vs. DaHa ÇoK ! ßu KdRıYLa ßiLe MuTLuYum! aMa iLeRDe NoLuR ßiLmioRuM TeK ßiLDiĞİM oNu uNuTaNa Kdr HaYaTıMda HiÇ ßi erKeĞe YeR VeRMiCeM !

dün ayrıldığım sevgilimin kankasının bnmle ilgilendiğini düşünüorum. bi arkimin sevgilisini seviorum ! snce napim ! ona sölesem sence napar ! gibilerinden bir sürü soru sordu ! kızı tarif ettiği kadarıyla ben olduğumu düşünüorum . ilk kendime saçmalama dedim ama arkilerimde o sensin diolar!

Ve iTiRaF eDioRuM Bu iLgiSi KaRşıLıKsıZ DeiL ! :6:

Aramızda hiçbişiy olamaz ! Olmaması gerekiyo ! sonra arkamızdan knuşmalarımza katlanamam ! Nie DaHa önCe TaNışMaDıK SanKi ! :6:

ßenDe SeNi SeVioRuM TaMeR ' Mm :83:

AyrıLmış oLduqun SevqiLini Ne cabuk unuttun ve yeni birine ki bir zamanLar sevdiqin insanın en yakın arkadaşına..

Seni Seviyorum Diyebiliyorsun !

KimbiLir Senin hakkında nasıL payLaşımları oLmuştur..

ayrıca çapraz bir iLişki bunu ilk kez yaşadıqını düşünmüyorum..

yorumLarımda acımasız oLabiLirim..

ama tehLikeLi bir yakınLaşma ..

onay vermiyorum..

tşk paylaşım için..

AyrıLmış oLduqun SevqiLini Ne cabuk unuttun ve yeni birine ki bir zamanLar sevdiqin insanın en yakın arkadaşına..

Seni Seviyorum Diyebiliyorsun !

KimbiLir Senin hakkında nasıL payLaşımları oLmuştur..

ayrıca çapraz bir iLişki bunu ilk kez yaşadıqını düşünmüyorum..

yorumLarımda acımasız oLabiLirim..

ama tehLikeLi bir yakınLaşma ..

onay vermiyorum..

tşk paylaşım için..

bnmle ilgili bi paylaşımı olmadı bn onu yanlış tanımışım çok sinsi ve içten pazarlıklıymış + ben onu sevmedim sadece sevmeye çalıştım görüşün içinde saol

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri