Kadİr Gecesİ !

__BLADE__

Kayıtlı Üye
ewt arkadaşlar benim başımdan geçti kendisi ben birgün bişi yapmıştım karıştırmayım orlarını :) işte ve yatmıştım duş alıcaktım ama almadım yattım ve yatttıgım yer en arka odada yazındı gecen yaz hatta yeni oldu bu olay işte her neyse yattıgım yerde pencre var ben onun dibinde yatıyordum ama aşarısıda bodrum gibi bir yerdi geceleeri çok karanlık oluyor pencremden aşarısı yani her neyse ben yattım ve sonra gece ilginç sesler duydum ve kalktım pencrem açıktı yaz oldugu için oda ne öle ! ses çok ilginç ben uyku sersermi apartmanda delimi var omu bagırıyor diyordum :) ama ! ama saate baktıgımda saat 2 gibiydi ve şaşırdım bu saatte kimse bagıramaz dı öle degilmi ? ve sonrada hani kedi köpekler geceleyin öterler bagırırlar ya ! işte aynen ona benzettim kedi sesine benzettim kedidir dedim geçtim kafamı yataka koydum ve ses gittikçe dgişiyordu çok ilginçti sonrada köpek dedim aaa gene ses degişiyordu yaa sanki biris bana sesleniyor gibi bişi anlatıyor gibi bende çok korktum tabi üstümü örttüm pencereyi nasıl kapattıkımı bilmyom o derecede korktum ilginç. ikginç sesler duydum ve sonra sabah kalktıgımda hala daha korkuyordum aileme anlattım şaşırdılar ama bişi diyemediler kediidr köepktir dediler ama kimse bilmiyordu ! ilginç yanı işte ve sonra bana dedilerki bugün kadir gecesi dediler ! ben dünden duymuştum bu sesleri çok şaşırdım ve hata yaptıgımı anladım beni korkuttularsa neden korkutttuklarınıda anladım çünkü özel bir gündü o gün ve hemen duşumu aldım ve bir daha o sesleri duymadım !

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri