Kadınlara 4 koca ile evlenme Hakkı Verilmelimidir?

Kadınlara 4 koca ile evlenme Hakkı Verilmelimidir?

• Hayır..

Oy: 25 73.5%
  • Evet..

Oy: 8 23.5%
  • Diğer..

Oy: 1 2.9%

• Kullanılan toplam oy
    34
---> Kadınlara 4 koca ile evlenme Hakkı Verilmelimidir?

DiReNiS evcimen biri değilimdir,benim gözümü dışardan kesemiçeği belli,4 günde 1 sıra geldiğini düşünürsek uçkurumuzun. .Bu şekilde taklacı bayanlar türücektir grup seven ben 4 adamı cebimder çıkarırım tanıma uyan eklesin ;) şuan 4 ten fazla sevgili biriktirenler değil aynı kapıya çıkar yada evde kalmış erkek kurusu sultanı olmya devam ediyim siz bilirsiniz :175: ;) :cool:

DiReNiS evcimen biri değilimdir,benim gözümü dışardan kesemiçeği belli,4 günde 1 sıra geldiğini düşünürsek uçkurumuzun. .Bu şekilde taklacı bayanlar türücektir grup seven ben 4 adamı cebimder çıkarırım tanıma uyan eklesin ;) şuan 4 ten fazla sevgili biriktirenler değil aynı kapıya çıkar yada evde kalmış erkek kurusu sultanı olmya devam ediyim siz bilirsiniz :175: ;) :cool:

Anlayabilmek için çaba gerek...

Anlatabilmek için de...

O halde sen bunu anlayamazsın dostum.. Ve ben o halde bunu anlatma çabasına girmemeliyim...

Birşey anladıysam zenci olayım :|

Yaren Soruyu Yanlıs Anladın :)

4 Kez Evlenme Hakkının Siz Bayanlara Verilip Verilmemesi Soruluyor :)

Son düzenleme:

Dinimizde erkeğe hepsine eşit davranmak şartıyla 4 kadınla evlenme hakkı verilmiştir ama kadına verilmemiştir. Bunun bencesi yok Allah böyle diyorsa böyledir verilmemelidir.

erkeğe verilecekse kadına da verilmeli, erkeğe verilmeyecekse kadına da verilmemeli..
1 tek kişiyi idare etmek bile zor yavv:)

amann 4 kocamı bir tanesi zor çekiliyor 4 erkk hiç çekilmez :)

evet dort travesti koca ile evlenebilirler,

Öyle birşey olmaz..
Dinen ancak durumu vakti yerinde olmayan perişanlık içinde sefillik çeken kadınları korumak için evlenilir Osmanlıda bu vardı ama yobazlar bunun dozunu kaçırarak güzel gördükleri her kadınla evlenmeye başladı . Atatürk bunu kaldırdı ne iyi etti atam :)

Alacak Koca Bulabilirlerse

Verilsin.

sonrada bu çocuk hangısınden dıye dusunmeye başla:)

Kim Veriyosa Bu Hakkı
Anketin Güzelliğine Bak
Yurdum İnsanı Ya xD

4 tane basiretsiz adamı bir arada tutabilen kadına krallık verilmeli :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri