Kadına Şiddeti Nasıl Buluyorsunuz?

Kadına Şiddeti Nasıl Buluyorsunuz?

• Kadın çok kunşmaz dayağı hakkeder...

Oy: 2 3.9%
  • Kadın döven bi adamı getirin bana nasıl dayak atılırmış onun üstünde uygulamalı olarak anlatıyım :D

Oy: 31 60.8%
  • Hakkettiği yerde yer dayağı:)

Oy: 16 31.4%
  • Ne dayağı be karım beni dövüyo/ben kocamı dövüyom :D

Oy: 1 2.0%
  • Diğer..

Oy: 1 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    51
---> Kadına Şiddeti Nasıl Buluyorsunuz?

Eğer ortada aLdatma,yani 3. kisi warsa kadın dayağı hakeder.Tartısmak istemem ama buna yeri geLdiğinde diyemeyebiLirim..
Ve bu günah değiLdir..

Ama boyLe birsey yoksa
Kadını döven adamı getirin bana nasıL dayak atıLırmış onun üstünde uyguLamaLı oLarak anLatıyım :D:D

Son düzenleme:

evet bildiğim kadarıyla dinimizde namussuzluk yapan kadın eşi trafından dövülebilir ama hafif bi şekilde.öyle kafasını gözünü yaracak bi biçimde deil.tbi o da namus söz konusu olduğu için..

onun dışında güç konusundaki üstünlüğünü kullanarak saçma sapan nedenlerden dolayı döven erkeği sadece ayıplarım

kadını dövern erkek acizdir başka hiç bir şey olamaz . kadın güçsüz karşılık veremez verirse karşısındaki adam daha beter hale getiri olayı zaten.bir kadın hak ederse eğer hemen şiddete değil başka şeylerle hatasını anlamasını sağlayın sizde küsün konuşmayın yaptığı yemeyi yemeyin gururlu kendini bilen bi kadın zaten dayak yiyecek hale getirmez olayı.

иαzlı;1919369' Alıntı:
evet bildiğim kadarıyla dinimizde namussuzluk yapan kadın eşi trafından dövülebilir ama hafif bi şekilde.öyle kafasını gözünü yaracak bi biçimde deil.tbi o da namus söz konusu olduğu için..

onun dışında güç konusundaki üstünlüğünü kullanarak saçma sapan nedenlerden dolayı döven erkeği sadece ayıplarım
Namusuzluk yapana elimi bile kaldırmam. Boşarım olur biter.
İslamda kadına vurma hususu ne yazık ki yanlış anlaşılıyor.
İşin kötüsü İslam düşmanı artniyetli kişiler bu durumu islamda dayak varmış gibi lanse edip dine saldırma bahanesi olarak kullanıyorlar.
Halbuki dine en çok saldıranlar şarap içmeyi bir marifet ve çağdaşlık sayıp bol bol kafa çekerler ve eve gelip terör estirirler.
Neyse konuyu değiştirmeyeyim.

İşin kötüsü İslam düşmanı artniyetli kişiler bu durumu islamda dayak varmış gibi lanse edip dine saldırma bahanesi olarak kullanıyorlar.
Halbuki dine en çok saldıranlar şarap içmeyi bir marifet ve çağdaşlık sayıp bol bol kafa çekerler ve eve gelip terör estirirler.

ne denir ki başka

Kocam o benim Hem Sever hem Döver :D

Acizlk yaa .. gücü sana yetmeyen birine NasıL vurursun ya...

иαzlı;1919369' Alıntı:

bende bunu anlatmayı calısıyordum ..

kadın dediğin ;

TAKTIN MI KOLUNA, KODUN MU DUVARA YAPIŞACAK
hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

çok komik
' kadın hata yaparsa azcık dayak yemeli, ama azcık yani, çok değil, azcık acısın yeter'
bu şiddeti daha masum hale getirmez, ya da kadının gururunu hiçe sayıp atılan tokat; tekme- kafa girişmekten aşağıda kalmaz. sorun fiziksel acı değildir çünkü.. tokat atarım diyorsanız madem gidin tekmelerle yumruklarla dalın kadınınıza, ne diyelimki...

tabi ki hocam en doğrusu da boşamaktr dayak çare değil ama
ben de Kur'an dan okuduğumu söyledim.yalnız bu kesinlikle İslamda dayak var demek değil ben bunu savunmuyorum.hatta yazıp yazmamak arasında kararsız kalmıştım yanlış anlaşılmaktan korktuğum için.umarım kmse yanlış anlamamıştır..

Kadın döven bi adamı getirin bana nasıl dayak atılırmış onun üstünde uygulamalı olarak anlatıyım

varya biri dokunsun ben onu var yha öle bir döverimki o kadar dayağı hayatında öle dayak yemez tüm hıncımı alırım

+

kadınlara sadece değil erkeklerde dahil bir birine şiddet uygulayanlardan nefret ediyorum

isteyen userine alınsın isteyen alınmasın ama lafım size değil

Son düzenleme:

иαzlı;1922018' Alıntı:
tabi ki hocam en doğrusu da boşamaktr dayak çare değil ama
ben de Kur'an dan okuduğumu söyledim.yalnız bu kesinlikle İslamda dayak var demek değil ben bunu savunmuyorum.hatta yazıp yazmamak arasında kararsız kalmıştım yanlış anlaşılmaktan korktuğum için.umarım kmse yanlış anlamamıştır..

Ben seni çok iyi anladım da senin dediklerini artniyetliler çarpıtmasın diye açıklama yaptım.:)

Ne Erkeğe , Ne Kadına Her Türlü Dayağa Karşıyım.

Ama Bazıları Hakediyor.

Öylelerinede Meydan Dayağı Gerekiyor.

o Meydan Dayağını Atacak Gücte Bende yok.

Ne Erkeğe , Ne Kadına Her Türlü Dayağa Karşıyım.

Ama Bazıları Hakediyor.

Öylelerinede Meydan Dayağı Gerekiyor.

o Meydan Dayağını Atacak Gücte Bende yok.

Sen sıkıştığın yerde beni çağırhahaha

Ediz güzel yazmışsın kardeşim imzamı atarım yazılarının altına.
Onu bunu bilmem , ne derseniz de deyin bana gerektiğinde vuracaksın kardeşim kadına. Acizlikmiş...
Kadın aldatırken acizlik yapmıyorda erkek vurunca mı acizlik oluyor ?
Kim sinirlenirse sinirlensin , kim de KIZARSA KIZSIN !
Birileri sinirlenecek , kızacak diye yorum da yapamayacağız galiba...
Dinimizde de yasak ilişki yaşayan kadınlara ''100 sopa ile vurun'' denmiştir. E durum böyleyken yineleyerek söylüyorum ''HAKETTİĞİNDE VU-RA-CAK-SIN''...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri