Kadına Şiddeti Nasıl Buluyorsunuz?

• Kadın çok kunşmaz dayağı hakkeder...

Oy: 2 3.9%
  • Kadın döven bi adamı getirin bana nasıl dayak atılırmış onun üstünde uygulamalı olarak anlatıyım :D

Oy: 31 60.8%
  • Hakkettiği yerde yer dayağı:)

Oy: 16 31.4%
  • Ne dayağı be karım beni dövüyo/ben kocamı dövüyom :D

Oy: 1 2.0%
  • Diğer..

Oy: 1 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    51

Baybey1

Kayıtlı Üye

Kadın döven bi adamı getirin bana nasıl dayak atılırmış onun üstünde uygulamalı olarak anlatıyım :d

---> Kadına Şiddeti Nasıl Buluyorsunuz?

hak ettıgınde yer :p

Kadın döven bi adamı getirin bana nasıl dayak atılırmış onun üstünde uygulamalı olarak anlatıyım:D

Kadın döven bi adamı getirin bana nasıl dayak atılırmış onun üstünde uygulamalı olarak anlatıyım

bana bırı wursun uzerıne cıkar tepınırım hıc acımam

Kadın döven bi adamı getirin bana nasıl dayak atılırmış onun üstünde uygulamalı olarak anlatıyım

bana bırı wursun uzerıne cıkar tepınırım hıc acımam
Sana Kim Vurabilir ? topa dizerim 7 sülalesini ..

her nekadar bole selere karsı olsamda
bence bunu hakeden erkek olsun kadın olsun yuzlerce ınsan var o yuzden hakedenı doveceksın :)

Her ne olursa olsun tokat hiçbir şeyin çözümü değildir. Aksine bir çok şeyi bulanık bir hale sokar.

Kadına sadece aciz ve imanı zayıf kişiler şiddet gösterir.
Kadına şiddet emanete ihanet etmektir.
Çünkü onlar bize Allahın emanetidir.

şu yukarda gördüğüm şiddet içerikli mesajlar ciddi mi yoksa dalga geçiyosunuz düşüncesine inandırayım mı kendimi?
hakettiğinde yer cümlesini sarfedebilecek bi insanın aklı ne kadarına yetebiliyor ki o kolu yukarı kaldırıp birine çarpabilmeyi düşünebiliyor? bu hareketi sergilediğinde senin hakettiğin ne olacak peki?
delirtmeyin beni.

şu yukarda gördüğüm şiddet içerikli mesajlar ciddi mi yoksa dalga geçiyosunuz düşüncesine inandırayım mı kendimi?
hakettiğinde yer cümlesini sarfedebilecek bi insanın aklı ne kadarına yetebiliyor ki o kolu yukarı kaldırıp birine çarpabilmeyi düşünebiliyor? bu hareketi sergilediğinde senin hakettiğin ne olacak peki?
delirtmeyin beni.
Sakin Ol ..

Hak Ettiğinde Yer Bu Kadar Basit ..

Tekme Tokat Dovmek Bayana İşkence Cektırmek Ayrıdır

Bende Karşıyım İçkili Gelip Kadına Vuranlara , Şiddet Kullanlara

Ama Atıyorum Mesela , Kız Senle Cıkıyor Sözlü Ama Sözlünü Erkekle Görüyorsun Ne Yaparsın ?

Gidersin Bir Tokat Atarsın Demi ?

Sakin Ol ..

Hak Ettiğinde Yer Bu Kadar Basit ..

Tekme Tokat Dovmek Bayana İşkence Cektırmek Ayrıdır

Bende Karşıyım İçkili Gelip Kadına Vuranlara , Şiddet Kullanlara

Ama Atıyorum Mesela , Kız Senle Cıkıyor Sözlü Ama Sözlünü Erkekle Görüyorsun Ne Yaparsın ?

Gidersin Bir Tokat Atarsın Demi ?

sakinceyim.
ciddi ciddi soruyorsun bunu.. halletmen gereken şu konuyu fiziksel üstünlüğünle halletmen senin bi o kadar güçsüz olduğunu gösteriyor naled kusra bakmayasın..

sakinceyim.
ciddi ciddi soruyorsun bunu.. halletmen gereken şu konuyu fiziksel üstünlüğünle halletmen senin bi o kadar güçsüz olduğunu gösteriyor naled kusra bakmayasın..
Ne Kadar Güçsüz Olursam Olayım , Verdigim Örnekten Bahsedıyorum Tokat Yemeyi Hak Eden Cok Kız Var Yaptıkları Serfsizliklerle Brokoli ..

Ozaman Bırakalım Herkes İstedigini Yapsın Biz Laf Söyleyelim Sadece Anlarsa Anlar , anlamazsa veya anlatamazsak bır daha yapsın

halletmen gereken şu konuyu fiziksel üstünlüğünle halletmen senin bi o kadar güçsüz olduğunu gösteriyor .
hee ayrıca ben kavga etmıyorumkı o bayanla yani , bır tokat sadece oda cok buyuk bır yanlısından dolayı , vurduktan sonrada dururum ıstıyorsa oda bana vursun , vuracagını zannetmem cunku okadarda yuzsuz degıldır . Ama Vurursada Kalkıp Bir Şey Yapmam

Ne Kadar Güçsüz Olursam Olayım , Verdigim Örnekten Bahsedıyorum Tokat Yemeyi Hak Eden Cok Kız Var Yaptıkları Serfsizliklerle Brokoli ..

Ozaman Bırakalım Herkes İstedigini Yapsın Biz Laf Söyleyelim Sadece Anlarsa Anlar , anlamazsa veya anlatamazsak bır daha yapsın

yahu yaptığı şeyi tekrar eden bir insanla işin olmaması gerekiyor zaten. senin efor sarfedipte ona iki tokat atman ne onun yaptığı şeyi değiştirecek ne de sen yaşanılan şeyin üstünü kapatabilceksin. vurduğun tokat seni tatmin edecek ve bu gayet yersiz gereksiz bi hareket. ama iflah olmayacak insanlarla dolu etraf senin gibi naled. diyecek başka birseyim yok.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri