~ ємєL | KraLını siLiceksin ki ' aLayı ' ibret aLıcak !

---> ~ ємєL | KraLını siLiceksin ki ' aLayı ' ibret aLıcak !

Sınava çalışacağın zaman, küçük küçük notlar al sana yardımcı olur.. Ya da önemli gördüğün yerlerden çalışma kağıdı hazırla.. Ben de sevmezdim o dersi ama çalışma kağıtları yaparak baya yüksek notlar almıştım :) Tabi bu çalışma notlarını sınavdan birgün önce hazırlamaman gerekir, sınava 1 hafta kala başlayacaksın çalışmaya ki, sıkıntı çekmeyesin tatlım.. Nacizane tavsiyem sana bu :}

Onun dışında hoş bir günlük tebrik ederim :}

Sınava çalışacağın zaman, küçük küçük notlar al sana yardımcı olur.. Ya da önemli gördüğün yerlerden çalışma kağıdı hazırla.. Ben de sevmezdim o dersi ama çalışma kağıtları yaparak baya yüksek notlar almıştım :) Tabi bu çalışma notlarını sınavdan birgün önce hazırlamaman gerekir, sınava 1 hafta kala başlayacaksın çalışmaya ki, sıkıntı çekmeyesin tatlım.. Nacizane tavsiyem sana bu :}

Onun dışında hoş bir günlük tebrik ederim :}

Önerin İçin Teşekkürler Deneceğim :)
Fakat Ben Çalışmak İstemiyorum xD
Çok Sıkılıyorum Bu Dönemde Geçicek Böyle .
Düzeltemeye Bakıyorum Ama .

Çok Teşekkür Ederim Bu Arada :)

.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Önerin İçin Teşekkürler Deneceğim :)
Fakat Ben Çalışmak İstemiyorum xD
Çok Sıkılıyorum Bu Dönemde Geçicek Böyle .
Düzeltemeye Bakıyorum Ama .

Çok Teşekkür Ederim Bu Arada :)

Kaça gidiyorsun tatlım? :}
Ona göre birşey söyleyeceğim :}

Canım sen orta sona gidiyorsun ve öğretmenin sana vuruyor?
Yanlış mı anladım ben?
Artık öğrenci dövme devri geçti güzelim, ezdirme kendini lütfen..
Geçenlerde benim kardeşime daha 5. sınıfta öğretmen tokat attı diye okulu birbirine soktum, dava açtım kadına şikayette bulundum, şimdi özür diliyor.. Kimse kimseye vurma yetkisine sahip değil canım.. Unutma.. Kocaman kızsın sonuçta :)

Canım sen orta sona gidiyorsun ve öğretmenin sana vuruyor?
Yanlış mı anladım ben?
Artık öğrenci dövme devri geçti güzelim, ezdirme kendini lütfen..
Geçenlerde benim kardeşime daha 5. sınıfta öğretmen tokat attı diye okulu birbirine soktum, dava açtım kadına şikayette bulundum, şimdi özür diliyor.. Kimse kimseye vurma yetkisine sahip değil canım.. Unutma.. Kocaman kızsın sonuçta :)

Orası Öyle Ama Sırf Bana Değil Tüm Sınıfa Vurdu Neredeyse .
Öğretmendir diye cevap da vermiyorum .
İlk kez tokat yedim yani .
Bidaha vuramaz zaten :)

Orası Öyle Ama Sırf Bana Değil Tüm Sınıfa Vurdu Neredeyse .
Öğretmendir diye cevap da vermiyorum .
İlk kez tokat yedim yani .
Bidaha vuramaz zaten :)

Güzelim bak ben senden yaşça büyüğüm, ben de geçtim o sıralardan.. Bir kere izin verirsen ses çıkarmazsan ikincisi kesin gelir.. Bizler çocuk değiliz bak kocaman kızsın, sonuçta sana sınıf arkadaşlarının içinde tokat atması ne kadar etik? Bir öğretmenin görevi öğretici olmaktır. Biz ailemiz kıyamıyor, elin bay veya bayanı ne hakla buna cürret ediyor? Kendini asla bu konuda ezdirme tatlım.. Büyüdüğünde bana hak vereceksin.. Baktın halledemiyorsun ailene söyle müdürle konuşssunlar, olmadı dilekçe.. emin ol bir öğrenciye tokat atmak artık eskisi kadar basit değil.. :}

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri