Üye Resmi Jasal - Görünüşü Değil Kalbi yaşlı adam

---> Jasal - Görünüşü Değil Kalbi yaşlı adam

Bende Bartınlıyım memnun oldum

bende :) bartını görmek nasip olmadı ama yazın bir karadeniz turu düşünüyorum memleketimin o temiz havasını ve gönlü saf insanlarını özledim

Bencede Kenan İ. Benzemiyorsunuz

Allah Sevdiklerinize + Sevenlerinize Bağışlasın

bende diyorum ama insanlar benzetiyor :D teşekkür ederim allah sizide eşinize ve ailenize bağışlasın allaha emanet olun...

bende :) bartını görmek nasip olmadı ama yazın bir karadeniz turu düşünüyorum memleketimin o temiz havasını ve gönlü saf insanlarını özledim

bende diyorum ama insanlar benzetiyor :D teşekkür ederim allah sizide eşinize ve ailenize bağışlasın allaha emanet olun...

Çakraz, Kumluca ve Amasra'yi gezmeni tavsiye ederim özellikle Amasra. Gel, bekleriz :pp

Çakraz, Kumluca ve Amasra'yi gezmeni tavsiye ederim özellikle Amasra. Gel, bekleriz :pp

tabiki bütün illerini ve ilçelerini gezicem nasip olursa yanlız 1.5 ay gibi bir sürem var malesef işlerim tekrardan yoğunlaşıyor inşallah 1.5 ayda bitiririm :)

E hadi bakalim hayirlisi umarim işin rast gider :Ü

hayırlısı bakalım nasipse ilk uğrayacağım yerler trabzon ve samsun olucak ondan sonra bartınada uğramaya çalışırım zaten kendi arabamla gezeceğim için baya bir macera serüveni olucak benim için bakalım

hayırlısı bakalım nasipse ilk uğrayacağım yerler trabzon ve samsun olucak ondan sonra bartınada uğramaya çalışırım zaten kendi arabamla gezeceğim için baya bir macera serüveni olucak benim için bakalım

İnşallah, keyfini çıkar da nereleri gezdiğin önemli değil :)

Oyuncunun birine benzettim sanki yan profilden. Ama isim bilmiyorum o kişinin.
Allah sevdiklerinize bağışlasın.

O yaşta o köpeğin yanında öyle durma cesareti:H

ne varki bunda :) ismi paşa bu arada kendisini yakından görsen çok seversin aslında bayanlara ve çoçuklara karşı çok uslu :D :D

Cici köpek şimdi sevdim. :ki:

merak etme eğer görürsen yanında ben olurum benden çok korkar yanına dahi gelemez :D tek sıkıntımız şu sahiplenme var çok birini sana karşı bir tehlike olarak algılarsa ben dahi tutamayabilirim

merak etme eğer görürsen yanında ben olurum benden çok korkar yanına dahi gelemez :D tek sıkıntımız şu sahiplenme var çok birini sana karşı bir tehlike olarak algılarsa ben dahi tutamayabilirim

Keşke öyle bir köpeğim olsa valla nelerimi vermezdim.
İnsanlardan daha yakinlar.

Keşke öyle bir köpeğim olsa valla nelerimi vermezdim.
İnsanlardan daha yakinlar.

tabikide dostum o benim insanlardan daha yakın bana dertleşiyoruz en iyi sır tutan o hayatımda :) ve çok hisli bir köpek presa canario dövüş köpeği ama birazda eğitimine ve karekterine bağlı benim ruh ikizim diyebilirim kısa bir olay anlatıyım dişisine sulanan pitbulu elinden cok zorla almıştım elim kan revan içinde kalmıştı akşamına küçük yiğenim ona herşey yapmasına rağmen bir havlama dahi olmadı bu özellikleri beni benden alan şeyler oldu pitbull almam aldırtmamda ama bu köpeği karekteri iyi bir insan alıp çok iyi eğitebilir yavruları ölmeseydi sana gönderebilirdim

tabikide dostum o benim insanlardan daha yakın bana dertleşiyoruz en iyi sır tutan o hayatımda :) ve çok hisli bir köpek presa canario dövüş köpeği ama birazda eğitimine ve karekterine bağlı benim ruh ikizim diyebilirim kısa bir olay anlatıyım dişisine sulanan pitbulu elinden cok zorla almıştım elim kan revan içinde kalmıştı akşamına küçük yiğenim ona herşey yapmasına rağmen bir havlama dahi olmadı bu özellikleri beni benden alan şeyler oldu pitbull almam aldırtmamda ama bu köpeği karekteri iyi bir insan alıp çok iyi eğitebilir yavruları ölmeseydi sana gönderebilirdim

Erkek değil mi?
dişi olsaydi bir daha hamile olursa yavrularindan gönderir misin diyecektim. :pp
ama haberdar olmak isterim yine yavrulari olursa.

bence dizi yapimcilarina bir ugrayin derim.

Erkek değil mi?
dişi olsaydi bir daha hamile olursa yavrularindan gönderir misin diyecektim. :pp
ama haberdar olmak isterim yine yavrulari olursa.

evet erkek ama dişiside var :) oda aynı cins 2 sine birlikte bakıyorum tekrardan olursa gönderirim tabikide ne demek sen iste yeterli..

Konu başlığı ilgi çekici, resimleri açmamı sağlayan etken o oldu.

Allah sahibine bağışlasın diyorum.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri