İtiraf Ediyorum :D

FatoSS

Bayan Üye
Bundan yaklaşık 1,5 sene önce okulda bi çocuk vardı askıntılık ediodu...Çıkmak teklifi falan o da başka sınıftan ben kabul etmedim tabi..Sonra defalarca raahtsız falan etti..Şey dedi mektupla eğer benle çıkmazsan Okul panolarına Fatoş soyadım ile Fırat onu soyadı öpüştü fln gibi terbiyesiz şeyler yazıp sacakmış.Yaptıda zaten.Ben bi arkadaşı ayarlayıp onları kaldırttım 4 panoya asmış _ _ lak..Bende gittim okul çıkışında tenha biyerde vardı o zmaan sıkıştıdım yanıma çakı getirmiştim.İlk baya bi dövdüm ama ne dövmeydi.Benim elleim ağırmıştı.aldım açkıyı KOluna acıtacak kadar çizikler attım. tekrar vuraya başladım.Bu sana ders olsun küfür vb. eve gittim normalde 6 da evde olurdum o akşam saat 7.40 da falan evdeydim..:D annemede söledim.İyi yapmışsın dedi..:D ahahaha

Bizim sınıfta bi kız var..Kokoşun teki..:D Zengin züpesi gibi...Babası Amerikadan 400 tlyemi ne kendi sesile açıan böle resimli elektronki bi not deftri almış cep boyu..:D Bende çok uyuz olıodum.Kızda zaten bana karista.AHA dedim elimden kurtulamaz..:D Hoca dolabının.xDarkasında bi çıkıntı vardı itek ben bide 1-2 kişi biliodu..:D aldım günlüğü tenefüste gizlice oraya sakladım..:D çantalar falan arandı tabi ma blunamadı kız ağlaya ağlaya evine gitii:D sbs de bulunmuştur heralde kaldırıldığı için doplar..:D ama iyi oldu...

:D biliom anormal ce ama itirAD EDİYORUM xD

önümde Emre vardı bişi sölücektim derste ama derste boş.Oda resimmi ne dçiziomuş bak diom 1 dk kankaya dedi (kankam) ebnde baksana be dedim..:D

sonra bakmayınca kalemle dürtüodum batırdım kalemi..:Dbeli kaandı..normal betrdım2-3- cnm girdi..:D sölemedi hocaya..izin alıp eve gitti.o zaman kendimden geçmiştim..:D :11:

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> İtiraf....:(

Vay bi kız için çok güzelxD
Bende bi erkeği dövmüştüm ama laf atıyo die böyle bişey yapta öldürürümxD

SAOL..Aslında hastaneye gitmeliydi..Çünkü gömleği kanla dolmuştu..:D

Evet çock artık beni görünce kaçıyo..:D..Başka biride daha küçük çocuk biskletime vurmuştu..ben arkilerle konuşurken.Arkadaşlar kollarından tuttu ben tokatlamıştım..xD oda beni görünce kaçıo..:Dhahaha

ßende özellikle FB>'li olmandan dolayı kankimsin.:50::50:.:) de konuşabileceğimiz bi bölüm yok mu.:??:':)19::19:

Canım konularını birleştirdim peş peşe açacağın itirafı ayrı ayrı açma
Eğer mesela 2 hafta sonra tekrar itiraf edeceğin birşey olursa onda yeni konu açabilirsin

---> İtiraf Ediyorum :D

abla belki ilgilenirsin satılık döner bıçagı tam sana göre

walla ilgileniyorsan pm atD:

abla elimde iyi bir döner bıçagı var
lazımsa yardımcı olurum yani yabancıya gitmesin

geleceğin dominantları bu konu altında iştima vaziyeti almışlar:13: lakin yapılan eylem eyvallah liseli tarzı ekşın :) ama yinede annenin verdiği tepki garip "iyi yapmışsın" ! :| yazmadan geçemedim :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri