itiraf ediyorum aşığım..!!

kardes sen nerelısın yanı aylelerınızın karsı cıkacagını nerden bılıyonkı belkıde hoslarına gıder ben olsam once kızın fıkrını alırım sonrdada konuyu aıleme acarım kacırmak çozum deyıl sonra ıkınızde mutsuz olursunuz.insan evlendıkten sonra bazı setylerın farkına varıyo ıyı dusun .insallah mutlu olursun...

:D saçma oLcak ama :D kıza mesaj çek :D ağzını ara :D ya da bırını gnder :D
o arasın meselaa :D dıyelm gtsn bırı sorsn
aıle aşkLarına karşıımsn fln ? :D
ona göre yaklaş :D

ya saolun fikirleriniz için ama ben kızla fazla konuşmurumki bide kıza açılamam utanıyom ne yalan söööliyim..kaçırmayı düşünmüom,kaçıramamam da zaten...!!ha bu arada ben adanalıyım

bnd katılıorm arkdşlara başka birini bulursn dha mutlu olursun akraba sonuçta ya..

tamamda aşktan kolay kolay wazgeçemionki.wazgeçilebilecek olsaydı ahoooo çoktan wazgeçerdim........

Dayı kızı .. evet evlenen hatta çocukları olan bile var. herşeyin hayırlısı.. insan kalbine söz geçiremiyorki.. aşk işte..

Katiliorum Sana Yasmİn WazgeÇ Dİyen Çok War Ama WazgeÇİlemİorkİ...yÜreĞİme Su Serptİn Bea...saol

kardeş anlıyom seni yorumum moralini bozabilir ama yüreğini dizginlemelisin...
kanımca..

ben olsam bu kadar ask acısı cekecegıme adam gıbı karsına cıkarlm ıcımden ne gelıyorsa soylerım hıcte cekınmem en azından benım ıcın ne dusundugunu ogrenırdım eger o benı ıstemıyorsa ben hıc onu ıstemezdım yanı boyle bekleyerek cozum bulamazsın cesur ol bıraz bıde konuya su yonden bak ya baska bırıne asık olusa o zaman kendını suclarsın bence elını cabuk tuttt madem vaz gecemıyonbısıler yap

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri