itiraf ediyorum aşığım..!!

noumaibo

Kayıtlı Üye
iitiraf ediyorummm... ASLI SENİ SEWİYORUM.....ARKADAŞLAR BU KIZ DAYIMIN KIZI OLUYOR...YORUMLARA WE ELEŞTİRİLERE AÇIĞIM.HABERİNİZ OLAAA..!!!

Son düzenleme:
aşk bu bişy dinlemez demicm çnkü sölediğin şey çok saçma gelio bna kndin dion dayının kızı bu nasıl böle şeyler hissedebilirsin anlamıorumm

aslında bende böle seylere karsı olmama ragmen olabilir yani aşk sonucta
inşallah her sey istediğiniz gibi olur

YA ONUN BENİ SEWDİĞİNi BİLMİYORUM AMA ne yapabilirim onu düşünüyom warmı fikri olan aceba...!

seni üzmek istemem ama karşılıklı olsa olabilir belki neden olmasın....bi de onun sana nasıl baktığını öğrenmelisin...sonra üzülme .....hayırlısı olsun kardeşim ne diyim....

ya tşk ederim fikirleriniz için ama o kızla ben çok sık qörüşmem görüştüğümüzdede farklı bi bakışlar oluyor yani bunun farkındayım......

kusura bakmada sen nası bı aşk anlayışına sahipsin

Kardesin sayılır dayının kızı ya çok garip ilk defa duydum bence reziLLik bunun adı kardes kusura bakma;)

yA ne kusuru babacan tamam da ben kızı hergün görmüomki bayramdan bayrama anasını satim ya tamam yanlış bişey ama aşk bu kardeş DUR diyemiyonki....!

Allah sevdiğine kavuştursun ama bu konuda doğru kişiyi bulduğunu söyleyemiicem.ama yinede sen bilirsin.bizimkisi sadece fikir;)

arkadaşlar doğru yada yanlış bu onun yanlışı sadece yardım istemiş yorumlara açık ama onu alçaltıcak sözde bize yakışmaz demi;)

YorumLar seviyeli oLsun...

Ya sonuçta dayının kızı:S bişey diyemiycem ama senin için hayırlısı olsun ama bence pek umutlanma:( karşılıklı olmaya başlasa bile aileleriiz iizin vermez bence:(

tamamda aileler izin wermez diye wazmı geçem.ha wazgeçmek elimde olsa ohooo çoooktan wazgeçerdim.WAZGEÇİLMİYOR....!

babacan tek yol kaçırmak zaten ama onun yaşının tutmasına 1,1 buçuk sene war ben naparım o zamana qadar bea.ama düşünmüom değil haaa.saolun fikirleriniz içün......

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri