İtiraf Ediyorum..! 2

MihosMrt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım adına mezun olduğum okulun sitesine üye olup ziyaretçi defterinde müdüre küfür yağdırıyorum :D:D:D:D hahaha hahaha

gelmesede binayen adamın şahsına yönelttiğim küfürler sonucu vicdani bir rahatlama yaşıyorum :D

Cok ayip SAna Yakisiyormu.. ! Onlar Buqün oLmasaydi Ne Sen Nede Senin qibiLer Bu durumda oLmazdi Suan Yazi Yaziyorsan Onlarin SAyesinde.. Suan Okiyorsan Onlarin Sayesinden Sen Sana emek Vereene Küfür ediyorsan Oda Seni Kücültür ARKADASim :

kardeşim bende eğitimciyim..2 yıl sonra okul bitecek .küfür ettiğin yerinde olmasam da bi alt mevkide olacam.küfür yemeyeceğimi mi sanıyosun elbette öğrenciler edecekler.ama yanımda değil...lakin biz öğretmenlere ve müdürlere küfretmedik.ona ettin ben üstüme aldım desem.benim ailem eğitimcidir bazıları müdür bazıları öğretmen.bu tür eğlenmeler için size eğitim verenleri küçük düşürmeyin .

bişey demiyecem..

Son düzenleme:
kardeşim bende eğitimciyim..2 yıl sonra okul bitecek .küfür ettiğin yerinde olmasam da bi alt mevkide olacam.küfür yemeyeceğimi mi sanıyosun elbette öğrenciler edecekler.ama yanımda değil...lakin biz öğretmenlere ve müdürlere küfretmedik.ona ettin ben üstüme aldım desem.benim ailem eğitimcidir bazıları müdür bazıları öğretmen.bu tür eğlenmeler için size eğitim verenleri küçük düşürmeyin .

bişey demiyecem..

Annem Müdür Babam Müdür Yardımcısı olayı bu kadar büyütmene gerek yok..:8:
Sen etmemiş olabilirsin ama ben ettim,herkes farklı,pişman mıyım ? Hayır

RespecT

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri