İtibarım Sarsılacak

---> İtibarım Sarsılacak

karagumruk'un ekledigi haberleri okuyup yorum yapiyyorum cunki guncel haberleri ekliyor kendisi.

---> İtibarım Sarsılacak

haklsin cogusu okunmuyor o yuzden bazi konularin eklenmesi, yani atiyorum mesela bitki paylasiliyor, ust uste 10-15 tane ayni bitiki paylasiliniyor okunmuyor, bakilmiyor gereksiz buluyorum (kendi adima bunlar) veya teknolojide veya herhangi bir baska konuda, bunlar tek tek paylasilsa mesela gunde 1en fazla 3 konu paylasilsa bazi katagorilerde okunur ama 10-15 tane ard arda eklenince hic bakilmiyor. sirf eklemek icin eklenilmesi hosuma gitmiyor (bu benim dusuncem, baskasinin dusuncesinede karismam)

---> İtibarım Sarsılacak

haklsin cogusu okunmuyor o yuzden bazi konularin eklenmesi, yani atiyorum mesela bitki paylasiliyor, ust uste 10-15 tane ayni bitiki paylasiliniyor okunmuyor, bakilmiyor gereksiz buluyorum (kendi adima bunlar) veya teknolojide veya herhangi bir baska konuda, bunlar tek tek paylasilsa mesela gunde 1en fazla 3 konu paylasilsa bazi katagorilerde okunur ama 10-15 tane ard arda eklenince hic bakilmiyor. sirf eklemek icin eklenilmesi hosuma gitmiyor (bu benim dusuncem, baskasinin dusuncesinede karismam)

Sırf eklemek için eklenilmiyor ki, ben bilinmesini istediğim haberler olduğu için kültür sanat bölümüne her gün çıkan tüm haberleri paylaşıyo(dum), siyaset ekonomi emlak vesaire olsun onlarda ilgimi çekenleri paylaşıyorum, her gün yüzlerce haber çıkıyor, tek tek paylaşılınca ne anlamı olcak, o zaman hiç paylaşmayalım

Benim şahsi görüşüm bu, ölüm haberlerini her gün her yerde görüyoruz ve biliyoruz zaten, can sıkıcı şeylerin yanında ben bunlara da ilgi çekmek istiyorum, 1kişinin dikkatini çekse bizim için kazançtır, asosyal bi toplum olma yolunda ilerliyoruz.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri