İtibarım Sarsılacak

Gözde'

Bayan Üye
İtiraf ediyorum bazı açtığım haber konularının tamamını okumuyorum göz geçiriyorum, bazı komik resimleri de anlamadan paylaşıyorum belki biri anlar da yorum yazar ben de anlarım diye ...

:67:​

---> İtibarım Sarsılacak

Biliyoduum :I
Bende bi itirafta bulunayım ;
Aynı durumdayım senle xD

---> İtibarım Sarsılacak

Haber açanlar içerisinden, satır satır okuyan, doğruluğunu araştıran biri var mı ?
Millet sayfa düzeni bile yapmıyor, kopyalayıp yapıştırıyorlar, tüm yazılar iç içe, resim yok birşey yok xD Üstünkörü...

Haber konusunda üzülme, resimler konusunda üzül xD

---> İtibarım Sarsılacak

Ben haber konusu açarken gözümü gezdiriyorum + sayfa düzenine çok dikkat ederim xD

---> İtibarım Sarsılacak

Haber açanlar içerisinden, satır satır okuyan, doğruluğunu araştıran biri var mı ?
Millet sayfa düzeni bile yapmıyor, kopyalayıp yapıştırıyorlar, tüm yazılar iç içe, resim yok birşey yok xD Üstünkörü...

Haber konusunda üzülme, resimler konusunda üzül xD

Teknoloji haberlerinde açıkçası hiç birini okumuyorum diyebilirim diğerlerini okuyorum çünkü bi kere okumadan açtım da içinde yığınla küfür varmış hemen değiştirmiştim , şimdi tehlikeli kelime var mı diye göz gezdirip öyle açıyorum xD

Sayfa görünümüne önem veriyorum kimse okumuyor en azından göze hitap etsin biraz bakan olur diye, yaptıklarının takılmadığını işe yaramadığını düşünmek koyuyor çünkü :)

Çok utandım :67:

---> İtibarım Sarsılacak

Gerçi haklısın, okuyan yok yorum yapan yok. Konu içeriğine itina gösterince sana yazık oluyor, kopyala yapıştır hayat öyle güzel xD

* *

Bir konu açmıştım 'Genç Osman' ile ilgili, 30 dakikamı aldı, resimler indirdim, kestim kırptım, gifler falan serpiştirdim satır aralarına, oradan buradan kırpılan bilgiler...
Konuya 3 harften ibaret ' Tşk ' bile yazmadı vicdansız arkadaşlar :I Ne koyduydu... xD

---> İtibarım Sarsılacak

Gerçi haklısın, okuyan yok yorum yapan yok. Konu içeriğine itina gösterince sana yazık oluyor, kopyala yapıştır hayat öyle güzel xD

* *

Bir konu açmıştım 'Genç Osman' ile ilgili, 30 dakikamı aldı, resimler indirdim, kestim kırptım, gifler falan serpiştirdim satır aralarına, oradan buradan kırpılan bilgiler...
Konuya 3 harften ibaret ' Tşk ' bile yazmadı vicdansız arkadaşlar :I Ne koyduydu... xD

Ooo o çok fena olmuş xD

Ben teşekkür ederim :pp

Ben de bi gün takı serisi paylaşıyordum tamamı resim, 62tane falandı yanılmıyorsam koydum koydum sonuna geldim konuyu aç diyecekken her nasıl nereye bastıysam forumdan çıktım onun kadar koymadı hiç bi şey bana şu forumda xD

---> İtibarım Sarsılacak

* *

Ben okumuştum konunu ama yorum yapmadıydım :H
Şimdi yaparım xD

Sorduk mu ? :M

Git kendi sayfanı aç xD

:160:

Düşüncelerimi söyledim xD

---> İtibarım Sarsılacak

Emekleriniz boşa gitmez arkadaşlar okuyoruz forum dışı google aracılığıyla da okuyanlar oluyordur.

---> İtibarım Sarsılacak

İtiraf ediyorum bazı açtığım haber konularının tamamını okumuyorum göz geçiriyorum, bazı komik resimleri de anlamadan paylaşıyorum belki biri anlar da yorum yazar ben de anlarım diye ...

merak etmeyin ben acilan her konuyu okuyorum :D

---> İtibarım Sarsılacak

Ben şahsen forum sitelerinden haber okuyan olduğunu pek sanmıyorum, direkt haberin kaynağından okumak var iken... Denk gelen okuyordur belki.

* *

( TaTLı-CaDı ) Yok yapma, vakitsiz gelen yorum derinliğini kaybeder zaten xD

---> İtibarım Sarsılacak

Ben şahsen forum sitelerinden haber okuyan olduğunu pek sanmıyorum, direkt haberin kaynağından okumak var iken... Denk gelen okuyordur belki.

* *

( TaTLı-CaDı ) Yok yapma, vakitsiz gelen yorum derinliğini kaybeder zaten xD

Evet başlık ilgisini çekerse burda olanlar giriyordur diye düşünüyorum

Helal xD

---> İtibarım Sarsılacak

Güzel itiraf :I

Ben haber konusu açarken gözümü gezdiriyorum + sayfa düzenine çok dikkat ederim xD
Güzel hazırlıyorsun farkındayım :R

* *

Bende itinacılardanım.. Her konuya resim eklerim nerdeyse xD
Konu başlıklarını da kendim yazıyorum bazen
O yetmedi ingilizce sitelerden çeviri yapıp eklediğim konular var xD
Ama çok yapamıyorum çeviri öle iki dakikada yapılmıyo
bilmediğim kelimeleri bakıyorum sözlükten arada :I

---> İtibarım Sarsılacak

İçimde böyle huzursuz ediyordu beni, buraya ihanet gibi geliyordu söylemeden edemedim xD

Çeviriyi hiç burda denemedim, ama konu başlıklarının hepsini kendim yazıyorum haber olanlar hariç, o yüzden saçma sapan zaten xD

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri