İtem Basmanin Bİr Yolu Daha Var

NoNPr3M1uM

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR BASMAK İSTEDİĞİNİZ +8 İTEMLERİ ARTIK RAHATLIKLA BASIN AMA O İTEMDEN 3 ADET GEREKİYO 4 PARCADA SHELL ÖNCE SHELLERİ SERİ İ ŞEKİLDE YAKIYORUZ SONRADA MİSAL SHARD BASICAZ +8 2 TANE +7 SHARDI ACIMADAN YAKIYORUZ VE 3. YÜ BASACAĞIMIZ ZAMAN ARKADAŞINIZ SİZE SAYFA ACIKKEN ARENA ATIYOR AMA MAGİC ANVİLDEN TUŞLARLA UZAKLAŞACAKSINIZ BU İŞLEM SIRSINDA (W-D-A-S-) TUŞALRI İLE MİSAL KECOONLARIN OARAYA GİDİN AMA İTEM BASTIĞINIZ SAYFA ACIK KALSIN ARKADAŞINIZ SİZE ARENA ( COMBAT SAĞ TUŞ EN ALT :d ) ATTIĞINDA KABUL EDİYORSUNUZ GECİŞ ESNASINDA İTEM BASMA SAYFANIZ KAPANMIYOR GECER GECMEZ OKEYİ (ENTER) TIKLAYIN 3 DEFA DENEDİM +8 MD VE +8 SHARD BASTIM BİR TANESİNDE GECİKTİM +8 RAPTOR YALAN OLDU......

ALINTIDIR....

olabilir bir sürü açık var... fuul +9 yaptım üstümü açıklar sayesinde ama takip geretiren bi oyun vede ii bi clan ;) çünkü her bilgi clandan gelir aklınızda bulunsun ...

ko da açıktan fazla ne varki oyun oynanmaz oldu cz gidioruz koxp expe gidioruz koxp gmler çalışmıyo biz neden oynayalım

TehlikeLi deılmı ßi saniyelik hata ile gidior ELinizde 21 Gb kadarlık ıtem ?? İnsanda İtem we Aynı zamanda CESARET olası qerekliDAHA ßİZDE !LK $ART ßİLE YANLIS GELIOR iTEM YOQ BIR TANE +7 ROPTOR BULMUSUZ ONUDA İNSAN fEDA EDEMEZ yAN gEC KALIRSAM KORKUSU SARAR iNSANı dEILMI ARKADA$LAR ????

slm ben yeni üyeyim ys 13 qtahya adım furk4n öncelikle danger abi seni pasakoda gördüm seni örnek almaya calısıyom ii bi örneksin sonra eeeeeeeeeeeeeee bu kadar (kurucu pardon tanısmak için yazdım )

ZzZzZzZ ßen daha hayatımda +1 shard bile bulamıyorum sizin charlar +7 shard +7 raptor dolu ZzZzZzZ :(

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri