istinye parktaki günlüm :P

Şimdi Sabah 8 De Gittiq Şirkete Ordan Servislere Bindiq Len Bizim Servisde Adam Klimayı Açmıo Bizim Tayfa En Arka Tarafı Doldurdu Baktım Olcak Gibi Değil Bağırdım Dayııı Açsana Klimayı Öldürcen Mi Bizi :D Adam Açtı Nese Gidioz Ama Azami Hız 50 :D Gittim Şöförün Yanına Dayı Bu Otobüs Kaç Vites Dio 7 Peki Sen Kaçtasın Dio 3 :D peqi Diğer Viteslere Nie Geçmion 50 De Gidion Paso Demez Mi Kaza Yaptı Vites 3 Kadar Çalışıo Baktım İbre Ters Dönüyor :D:D:D Öyle Tın Pın Geldiq Biz bi Uzun Masayı Çevirdiq Gençler Olarak Nese Hepimiz Kahvaltı Almaya Gittiq Baktım Kahvaltıda 1 Dilim Salam 3 5 sarı 3 5 siyah zeytin 1 domates salatalıq dilimi :D peynir ne tür istersen çoq az bişi :D simit ekmek kek vs ne istersen çay meyvasuyu ne içersen :D Nese Aldıq Tam Oturcaz Karını Teki Oturmuş 3 Kişi Masa bizim Gidin Burdan Dio Bizimkiler Le Laf Yapıp Duruodu Teyse Sana Saygım Yok Seni Burda Rezil Eder Attırırım Ama Uraşmak İstemem O Yüzden Sen Otur Ben Başka Yere Geçerim Dedim Aldıq Tayfayı Bi Yere Gittiq 10 Numara :d Bide Masanın Hemen Yanında Hamak Vardı Yedim Gibi Hamağa Atladım Uyudum :D Sonra Kalktık Canlı Langırt mı ne aha onu oynucaz iplere bağlanıp borudan tutunup langırt oyuncusu olduq :D nese oynadıq yendiq :D:D

Karnımız Acıqtı Daha Yeni Köfteler Pişiriolar Dönerler Pişio :D Bizim 3 Ark Kaldıq Dedim Biriniz Kola Kuyruna Geçsin Biriniz Döner Bende Köfte Herkes 2 Şer Tane Alcak Kişi Başı Dediq 3 Müzde 10 20 Kişiliq Kuyruk Beklediq Aldıq :d Biz Yemeye Başladıq Kuyrun Başı Var Sonu Yoq Gibi Gözüqtü hahaha Nese Yemek Yediq Alkol Alcaz Bi Baktım Sadece Bira Var :D Birada Büyüq Fıçı 3 günlüq azı açıq fıçı bira ve yarısından fazlası su :D iğrenç 1 yudum aldım kusuodum attım çöpe :D

ardından kızgın boğaya bindim adam dio düşmüo hahaha ordan indim zıplama şeyi vardı iplerle bağlanıon zıplıon orda zıpladıq zıpladıq geçtim dj yanına sohpet edioduq nadide sultan çıqtı onu herkes korumlar arkasında izlio ben sahne yanından dj yanından izliom :D staff lar var özel koruma kızlar varr mankenler filan alayıyla muhabet edioz sahne arkasına geçip sigara içioz 10 numaraydı :D

sonra 1 tepsi börek geldi kızlarla yiyorduq bi baktım nadide sultan geldi yanımıza oturdu oda bizle börek yiyo :D sohpet derken o tekrar çıqtı biz de dj bölümüne geçtiq :D ardından sinan özen çıqtı onuda izledim izledim börek geldi ondada yediq :D onlada sohpet ettim :D ardından serdar ortaç çıqtı ama o sahneden inmedi 2 saat söyledi gitti sonra servise bindiq serviste bi uyumuşum gözümü şirkette açtım :D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri