İşte Servet'in şok fotoğrafları !

antika

Kayıtlı Üye
İşte Servet'in şok fotoğrafları !
237073.jpg
Galatasaraylı Servet'in Alessandra Alores ile birlikte fotoğraflar ortaya çıktı.
02 Kasım 2008 Pazar 11:58

237072.jpg
Alman top model Allessandra Alores’le ilişkisi hakkında çıkan haberleri yalanlayan Servet Çetin’in, aslında ünlü modelle birlikte olduğunu gösteren fotoğraflar ortaya çıktı. Çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyleyen Servet Çetin, fotoğraflarda Alman modelle oldukça samimi olduğu belli oluyor. Servet Çetin’in, çıkan haberlerin ardından Alman modelle olan fotoğraflarını ortadan kaldırmaya çalıştığı da iddia ediliyor.

"Çıkan haberlerde yazıldığı gibi bir ilişkim yok. Beni tanıyanlar bilir, ben ne İngilizce, ne de Almanca biliyorum" diyerek aşkını inkar eden Çetin, "O kızı tanıyorum ama, sevgililik durumu yok" demişti.​

237074.jpg
Oysa fotoğraflar, Servet’in Alman modelle arkadaşlıktan öte bir ilişkisi olduğunu ortaya koyuyor. Fotoğraflarda, Alessandra Alores ile Servet Çetin, sarmaş dolaş ve yanak yanağa görülüyor.

Vayyy Vayyy Vayyy :D

Servet'e bakın hele :D

Olm çapkınlık yapacaksan sarışın alacaksın yanına :D :D

Benim taktiğimi uygularsan asla kaybetmezsin :D

Helal Servetim ..

Bugun Macta ıyıydın ıyı moraL buLmusun kızdan :p

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri