İşte Cemil İpekçi'nin nişanlısı

Weezy

Banned
İşte Cemil İpekçi'nin nişanlısı

Modacı Cemil İpekçi yeni sevgilisi Sivaslı Ender Polat ile Bodrum - Türkbükü'nde el ele poz verdi.
2 yıl önce "Muhafazakar eşcinselim" açıklamasıyla olay yaratan modacı Cemil İpekçi yeni sevgilisi Sivaslı Ender Polat ile Bodrum - Türkbükü'nde el ele poz verdi.

l9xuh.jpg

Posta gazetesinin haberine göre, 3 ay önce tanıştıklarını söyleyen Cemil İpekçi "Ben özgür ve samimi bir insanım. Yalanım yok. Dürüst olduğum için her şeyim ortada. Ender'e de dürüst olmasını söyledim. O da beni dinledi. İşte korkmadan poz veriyoruz" dedi.

Bugün Gazetesi

---> İşte Cemil İpekçi'nin nişanlısı

anladımda inanmak istemiyorum =) hahaha innsanlar nereye gidiyo ya yani şimdi o uzun saaclımı o adamın nişanlısı gülmekten koptum yeminle ya sen ölme emi hahaha

Çoğu kişi Cemil İpekçi ile geçen yıllar vefat eden eski dışişleri bakanlarından İsmail Cem'in akraba hatta amca çocukalrı oldukalrını bilmez. İsmail Cem'in nüfus cüzdanında İsmail Cem İpekçi olarak yazılıdır fakat adamcağız utancından İpekçi soyadını kullanamadı.

Çoğu kişi Cemil İpekçi ile geçen yıllar vefat eden eski dışişleri bakanlarından İsmail Cem'in akraba hatta amca çocukalrı oldukalrını bilmez. İsmail Cem'in nüfus cüzdanında İsmail Cem İpekçi olarak yazılıdır fakat adamcağız utancından İpekçi soyadını kullanamadı.

ben olsam bend e kullanmam rezalet tek kelime ile

İşte sevgilisiyle Türkbükü'nde poz verdiği resim :D

10ylz11.jpg

insanların cinsel tercihlerine saygılıyım ama bu iğrençlik yaa

emrınde o kdar manken calısıo.o yıne gıdıp erkek sevgılı buluo irenc bu adam ya.turkıyemız nereye gıdıo ya..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri