İste BeNim AsKıM

WeGotRimes

Banned
16 Eylül 2008 den beri beraber oldugum bir sevgilim var..Ve onu herseyden cok ama cok seviyorum.o da beni cok seviyor..asla ayrılmak istemiyoruz..onun bana karsı söyledigi en cok sevdigim şeylerden bitanesi ona ''Biz hayatımızn sonuna kadar beraber olucak mıyız?'' sorusunu sordugum her an bana tabiki olucaz İnsallah Masallah yok demesi:) Ben hayatımın sonuna kadar onunla olmak istiyorum..onsuz bir yasam kabul edemiyorum ben.
Ben onun icin cok gururumu kırdım , baskaları tarafından asalandım ama asla ona olan sevgimi azaltmadım ve bu asla da olmaz !.Arada konusuruz..Mesela ben derim ki biz ayrılsak beni arkadas olarak kabul edebilirmisin? o da bana asla edemem ben terk ettiysem hemen gider ösr dilerim diyo :):) zaten hayatımda gördüğüm en tatlı insan :) allah insallah bizi hiç ayırmaz..belki şimdi benim için onun seni sevdigini nerden biliyorsun falan diyenler vardır..ben ona bazen benden sıkıldın mı beni sevmiyomusun diye soru sorgum zamanlar cevabı=:181: :D oluyor..bu benim cok hosuma gidiyorr.. ve şimdi yaz geldi okul kapandı ..ben tatile köyüme o tatile köyüne..gecen gözyasları hic durmadı gidiyorum diye..:( cok tatlıydı..neyse sizi fazla sıkmıyım sadece sevgimi paylasmak istedim :)...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri